filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення охолоджених харчових продуктів

Перевезення товарів займає важливу нішу над ринком послуг. Саме завдяки добре налагодженій фреш логістиці можна отримати якісну доставку продукції, без втрати її зовнішнього вигляду та якостей. Для логістичних компаній важливо знати всі правила та вимоги, що пред’являються до транспортування вантажів. Щороку попит на послугу зростає, що також призводить до підвищення вимог до перевізників. Швидкість доставки, наявність сучасного обладнання, контроль температури, ліцензії на транспортування вантажів – це частина того, за що відповідають транспортні компанії. Для перевезення продукції, що швидко псується, важливо знайти перевірену компанію, яка має досвід роботи в даній сфері й знає всі нюанси з транспортування того чи іншого товару.

Доставка продуктів, що швидко псуються: чому важливо враховувати фактор сезону та температурний режим

Логістика – одна з відповідальних сфер, яка потребує врахування великої низки факторів. Необхідно як побудувати оптимальний шлях, а й врахувати все нюанси, пов’язані з перевезенням продукції. Продукція, яка має короткий термін придатності, потребує особливої ​​уваги під час доставки. Не дотримання загальних вимог щодо її транспортування може призвести до зміни її запаху, кольору, утворення мікробів, що загалом вплине на її якість та зменшить попит на продукцію. Неправильно виставлений температурний режим може призвести до псування товару, що надалі призведе до великої втрати прибутку. Логістичні компанії знають, що не можна перевозити в одному транспортному засобі одночасно заморожену та охолоджену продукцію. Заморожені товари можна укладати штабелями, впритул один до одного, максимально використовуючи простір. Охолоджені товари потрібно встановлювати з урахуванням простору, необхідного для циркуляції повітря. Важливим чинником є, що дві групи товарів мають різний температурний режим. Необхідно при транспортуванні враховувати сезон перевезення. Температура за вікном впливає на перевезення продукції та вимагає її обліку під час доставки продукції. Важливо встановлювати оптимальний температурний режим, який негативно не впливатиме на товари.
35 - Фреш-логiстика

Особливості, які потрібно знати під час перевезення швидкопсувних товарів

Здійснювати транспортування вантажів з коротким терміном придатності можна лише компаніям, які мають відповідні ліцензії та обладнання. Важливо відзначити, що для перевезення продукції необхідний досвід та знання всіх особливостей:

 • перед завантаженням товарів потрібно перевірити стан продукції та оцінити, чи зможе вона перенести транспортування;
 • заздалегідь потрібно переконатися, що рефрижераторні установки відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам;
 • підготовка та оформлення всіх необхідних документів, що відповідатимуть продукції, що перевозиться;
 • важливо дотримуватися всіх стандартів під час навантаження вантажу;
 • використання відповідного транспортного засобу, який обладнаний усім необхідним для забезпечення необхідних умов доставки;
 • заздалегідь ознайомитися з усіма вимогами, що висуваються під час перевезення конкретної групи товарів.
Варто відзначити, що дотримання всіх правил відіграє велику роль у якісній доставці продукції. Варто довіряти лише компаніям з великим досвідом роботи, які мають досвід у перевезенні тієї чи іншої групи товарів.

Умови зберігання при перевезенні товарів, що швидко псуються

Товари з невеликим терміном придатності мають низку правил, що висуваються до їх умов зберігання:

 • важливо використовувати транспорт, який може забезпечити необхідні умови для перевезення товарів (вологість, температурний режим);
 • рефрижераторні установки повинні відповідати всім санітарним вимогам;
 • важливо враховувати сумісність різних видів продукції під час транспортування;
 • можна транспортувати разом продукти, які мають один температурний режим;
 • необхідно стежити за оптимальним рівнем вологості, щоб уникнути втрати в масі через втрату вологи;
 • при завантаженні та встановленні тари з товаром варто дотримуватися необхідних умов вентиляції;
 • дотримується рекомендованого показника вуглекислого газу;
 • плоди овочів та фруктів рекомендується перевозити у темряві;
 • для кожного виду продукції потрібно суворо дотримуватися певного температурного режиму, який буде комфортним для його транспортування.

Логістична компанія повинна знати всі нюанси для забезпечення відповідних умов зберігання для кожного виду продукції.

Гарантії та підтримка від компанії «Ваш перевізник»

Транспортування продуктів, що швидко псуються, вимагає особливих навичок і знань. Важливо підходити до надання даної послуги комплексно, з урахуванням усіх вимог та прораховуючи наперед можливі ризики. Для перевезення такого виду товарів знадобиться більша кількість витрат, що підуть на:
 • встановлення спеціального обладнання;
 • прорахунок можливих збитків під час транспортування;
 • дотримання всіх додаткових вимог від замовника.
Ризики в перевезенні товарів, що швидко псуються, досить великі, що змушує звертатися тільки в перевірені компанії для отримання послуги. Не варто намагатися самостійно організувати доставку продукції. Це може призвести до низки негативних моментів:
 • проблеми з документацією, через яку можуть бути значні затримки з постачанням;
 • отримана кількість товарів може не відповідати зазначеним обсягам у документах;
 • псування продукції внаслідок неправильно встановленого температурного режиму;
 • відсутність відповідних медичних дозволів у екіпажу.
Нюансів, які можуть виникнути при самостійному транспортуванні товарів, досить багато. Набагато простіше звернутися до нашої компанії «Ваш перевізник», які працюють у цій сфері не один рік та пропонують своїм клієнтам найкращі умови. Наша компанія є лідером з фреш логістики по всій території України. У нас є свій власний автомобільний парк, який дозволяє перевозити щодня понад 700 тонн продукції. Сучасне обладнання дозволяє виставляти оптимальний температурний режим у діапазоні режимах -20 – +25 градусів. Ми гарантуємо професійне транспортування продукції. Компанія здійснює як транспортування вантажів на невеликі відстані, так і міжнародні перевезення. Нашим сервісом лишається задоволений кожен клієнт.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Фреш-логiстика
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Фреш-логiстика
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Фреш-логiстика
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Фреш-логiстика
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Фреш-логiстика
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: