Перевезення охолоджених продуктів харчування

Фреш логістика – ваше краще рішення для доставки швидкопсувних продуктів!

У сучасному ланцюжку постачань і ритейлу, фреш логістика є одним з ключових елементів привабливості для покупців. Цей кейс з кожним роком стає більш затребуваним, збільшуються вимоги, які пред’являються замовниками до перевізника за швидкістю доставки, контролю температури вантажу, реєстраторів температури у вантажному відсіку, теплових штор, мультитемпературних фургонів і холодильних установок, санітарних документів, сертифікатів і багато іншого.

Вже не перший рік компанія Ваш перевізник йде в ногу з часом і дає своїм замовникам ті опції, які для багатьох наших конкурентів є майбутнім, Ми ж з успіхом, вже сьогодні використовуємо в повсякденній роботі. ТОВ Ваш перевізник без сумніву є одним з лідерів ринку України у сфері фреш логістики.

Наш власний парк автомобілів здатний вивести в день понад 700 тонн вашої продукції з дотриманням температурних режимів від +15 до – 30 градусів. Важливо, що усі автомобілі (а їх понад 50), належать нашій компанії, відповідно ТОВ Ваш перевізник є утримувачем активів і має фінансову можливість відповідати за збереження і температурний режим вашого вантажу.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Фреш-логiстика

Як здійснюються рефрижераторні перевезення?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Фреш-логiстика
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Фреш-логiстика
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Фреш-логiстика
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Фреш-логiстика
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Фреш-логiстика
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: