filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення м’яса

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для перевезення охолодженого і замороженого м’яса!

М’ясо є одним з основних і основоположних продуктів для повноцінного раціону людини, джерелом білків і жирів. Існує декілька температурних режимів для перевезення охолодженого м’яса і замороженого м’яса. Хоча перевезення замороженого м’яса і вимагає низьких температур, які здатні надати тільки справні холодильні установки, які здатні давати температуру, – 18 С, деякі перевізники не дотримуючись температурного режиму привозять його в замороженому виді, але температура підтримується внаслідок теплообміну, це пов’язано зі специфікою самого м’ясо, воно промерзає до самої глибини, але це зовсім не означає, що це не вплине надалі на терміни його зберігання.

Зовсім по-іншому справа йде з перевезенням охолодженого м’яса, хоча і перевезення відбувається з набагато вищою температурою до +5С, дотримання температури й перевезення охолодженого м’яса є складнішим процесом, який потрібно довіряти тільки професіоналам, компанія Ваш перевізник має багаторічний професійний досвід з перевезення охолодженого і замороженого м’яса.

35 - Перевезення м'яса

Як здійснюється транспортування м’яса?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення м'яса
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення м'яса
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення м'яса
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення м'яса
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення м'яса
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: