filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення квітів

Квіти – досить примхливі рослини, які потребують дбайливого відношення. Існує велика кількість різновидів рослин, яким потрібен певний температурний режим, показник вологості, наявність сонячного світла. Відсутність необхідних умов може призвести до утворення хвороб або загибелі.Транспортування квітів та рослин – це та послуга, яка вимагає від компанії перевізника специфічних вимог. Для того, щоб доставити рослини в цілісності та безпеці, необхідно бути не тільки гранично обережним, але й забезпечити певний мікроклімат. Від певної групи квітів залежатиме, який температурний режим потрібно встановити, чи потрібна вентиляція або як визначити оптимальний рівень вологості. З огляду на велику кількість особливостей та вимог довіряти послугу можна лише перевіреним компаніям, які мають досвід у роботі з квітами та зможуть забезпечити дотримання всіх необхідних умов для їх транспортування.

Які правила існують для транспортування квітів

Перевезення квітів потребує особливих навичок. Не можна просто вирішити та почати займатися транспортуванням рослин у комерційних цілях. Насамперед потрібно ознайомитися з низкою правил, які важливо знати для роботи в даній сфері:
 • наявність відповідного транспортного засобу, обладнаного спеціальними кріпленнями для роликових візків з квітами, допоможе забезпечити безпечне транспортування;
 • документація та дозволи на перевезення квітів;
 • дотримання оптимального температурного режиму;
 • надійна упаковка.
Дотримання всіх пунктів дозволить акуратно перевезти рослини, без пошкоджень. Транспортування квітів – досить складне завдання, яке вимагає знання низки нюансів.
35 - Перевезення квiтiв

Температурний режим для транспортування квітів

Температура відіграє важливу роль у здоровому стані рослин. Будь-яке відхилення від норми може відразу позначиться на стані квітки.

Існують загальні рекомендації щодо температури всіх видів квітів:

 • кімнатні рослини можна перевозити за температури понад 14 градусів тепла;
 • зрізані квіти найзручніше зберігати при температурі від +4 до +8 градусів;
 • для цибулин варто підбирати температуру до +20 градусів;
 • насінню ж потрібен рівень температури в +10 градусів.

Не варто забувати про вологість, яка обов’язково повинна дотримуватися залежно від квіток. Варто також зазначити, що це загальні рекомендації, які можуть змінюватись в залежності від сорту рослин.

Відмінним рішенням буде підбір транспорту, який має спеціальний датчик у кабіні водія. З його допомогою екіпаж може отримувати інформацію про градуси у кузові, що дозволить уникнути непередбачених ситуацій. Будь-яке відхилення від норми відразу відображається на моніторі, що дає можливість команді швидко відреагувати та вжити відповідних заходів.

Який транспорт використовується для перевезення квітів

Транспортуватися можуть не тільки невеликі квіточки, але й великомірні дерева. Для таких ситуацій необхідно використовувати транспортний засіб з краном-маніпулятором, який дозволить здійснити навантаження та вивантаження вантажу. Не слід забувати, що рослини повинні добре фіксуватися, щоб у процесі перевезення не пошкодилися. Живі квіти – більш примхливі та потребують особливого транспорту. Рослини можуть швидко псуватися за умов підвищеної температури, що вимагає від перевізника використання таких видів транспорту:
 • ізотермічний фургон;
 • рефрижератор.
Автотранспорт відрізняється можливістю перевезення товарів продовольчого та непродовольчого призначення. Головними особливостями таких автомобілів є можливість встановлення певної температури. Розміщувати квіти в рефрижераторі можна орієнтуючись на їх видові відмінності: у горщиках, поліетилені, коробки зі стружкою або ящики з окремими секціями. Транспортування кімнатних рослин може відбуватися за допомогою фургона з оптимальною температурою від +15 до +17 градусів, а для зрізаних квітів необхідно підтримувати +2+4 градуси. Важливо добре упакувати та зафіксувати рослини, щоб у процесі перевезення вони не постраждали. Слід зазначити, що кожен транспортний засіб, який займається перевезенням квітів, повинен мати хорошу теплоізоляцію. Підбирати автотранспорт потрібно з урахуванням усіх факторів. Від правильно вибраного транспортного засобу залежатиме результат транспортування.Для вибору потрібно враховувати низку факторів:
 • відстань;
 • маршрут;
 • температурний режим;
 • показник вологості;
 • вид рослин;
 • швидкісний режим.
Краще довірити питання підбору автомобіля професіоналам, які орієнтуючись на свої знання та досвід зможуть ухвалити коректне рішення. Перевезення живих квітів потребує оперативності. Будь-які непередбачені обставини в дорозі можуть завдати великих фінансових втрат. Потрібно організувати транспортування таким чином, щоб квіти якнайшвидше потрапили в точку реалізації. Робота з перевезенням рослин вимагає швидкості, прорахунку всіх деталей та швидкості прийняття рішень.

Правила та види упаковки квітів під час транспортування

Упаковка займає важливе місце при транспортуванні квітів. Саме з її допомогою можна забезпечити збереження вантажу. Насіння допускається перевозити у звичайних пакетах або мішечках, які допоможуть запобігти їх розсипанню. Цибулини ж слід у спеціальних ящиках, які присипані зверху землею. Бульби рослин найкраще перевозити в пакетах для забезпечення оптимального повітрообміну. Це допоможе забезпечити оптимальну вентиляцію та запобігти задиханню бульб. Економія простору в процесі транспортування великої кількості рослин у горщиках займає важливе місце. Потрібно встановлювати горщики у спеціальні багатоярусні піддони, які забезпечать надійну фіксацію та дозволять встановити більше рослин. Розкидисті рослини вимагають особливої ​​уваги.Все листя має фіксуватися за допомогою паперу, а самі бутони закріплюються спеціальними гумками. Таким чином можна запобігти травмуванню квітів навіть на дуже поганій дорозі. Зрізані квіти слід укладати в коробки, у яких на дні повинна лежати змочена губка. Важливо укладати букети таким чином, щоб зріз кожного стикався з нею і міг від неї харчуватися. Не варто забувати про приплив повітря. Потрібно брати коробки з отворами або зробити їх вручну.

Документальний супровід під час перевезення квітів

Не варто забувати, що будь-яке транспортування товарів повинно мати низку відповідних документів. Квіти не виняток. Не варто порушувати закон та ризикувати, перевозячи рослини без належної документації. Транспортування екзотичних квітів з карантинної місцевості вимагає надання дозволу та сертифікату від відповідних органів. Експорт та імпорт квітів у інші країни передбачає наявність фітосанітарних довідок та сертифікатів якості. Без надання документів в’їзд до країни буде закрито. Не варто забувати, що при перевезенні рослин важливо мати товарно-транспортну накладну. Потрібно дотримуватися всіх вимог щодо перевезення рослин, мати всю необхідну документацію та забезпечувати оптимальні умови для їх зберігання.

Вартість транспортного перевезення квітів

Перевезення квітів вимагає дотримання низки вимог, які не всім перевізникам під силу. Певні умови, правильно підібране упакування та оперативна доставка впливають на вартість послуги. Можна сміливо сказати, що знайти дешеві варіанти перевезення неможливо. Компанії, які ставлять мінімальний цінник на послугу, не мають певного досвіду, обладнання та навичок для транспортування рослин. Квіти – досить крихкий вантаж, який вимагає уваги до найдрібніших деталей. Для забезпечення їх цілісності та безпеки потрібно прораховувати низку факторів, в які входять:
 • план маршруту;
 • оптимальна швидкість перевезення;
 • мікроклімат, який відповідає певному виду рослини.
Наша компанія «Ваш перевізник» допоможе оперативно та якісно доставити різні вантажі. Довіряючи нам, можна бути впевненим у якості наданої послуги. Ми займаємо провідне місце у рейтингу логістичних компаній України. Фахівці з великим досвідом роботи, знання всіх нюансів транспортування вантажів, сучасне обладнання та відповідний транспорт дозволяють нам бути успішними у своїй галузі.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення квiтiв
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення квiтiв
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення квiтiв
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення квiтiв
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення квiтiв
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: