Перевезення квітів

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для перевезення квітів!

Квіти в усьому житті людства грають дуже важливу роль, більшість щасливих моментів і не дуже, пов’язані з квітами, величезна індустрія зі своїми правилами, умовами вимогами. Ми пишаємося, що багато років, наша компанія займається перевезенням квітів. На відміну від продуктів, квіти є дуже ніжним вантажем, особливо в зимовий період, коли на вулиці – 15 градусів, а температура перевезення квітів має бути +18 градусів, мало хто береться до цієї роботи.

Компанія Украфлора, довіряє нашій компанії в такій делікатній справі. Компанія Ваш перевізник не просто є надійним перевізником квітів, а має необхідні за висотою та кріпленню фургони для закріплення роликів, а також гідроборти для їх вивантаження. Особливість перевезення квітів зимою, далеко не увесь транспорт може підігрівати вантаж. Цінність режиму плюс взимку, завжди цінніше ніж мінус влітку. Звертайтеся до професіоналів з перевезення квітів і пам’ятайте економія може обернутися втратою.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення квiтiв

Як здійснюються температурні перевезення квітів?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення квiтiв
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення квiтiв
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення квiтiв
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення квiтiв
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення квiтiв
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: