Перевезення небезпечних вантажів

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ – ЦЕ СПРАВА, ЯКУ ВАРТО ДОВІРИТИ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Що може вимагати більшої відповідальності і професіоналізму, аніж перевезення небезпечних ADR вантажів? Через свою тонку специфіку саме ця сфера перевезень визначає надійність і професійність послуг логістичної компанії. І це неспроста, адже найчастіше небезпечні вантажі треба доставляти на далекі відстані і робити це потрібно в найкоротші терміни – тільки налагоджена робота логістів і відповідальний підхід водіїв може втілити ці вимоги в реальність найкращим чином.

43 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR

Які вантажі називаються небезпечними?

  • 44 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Токсичні речовини
  • 45 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Легкозаймисті рідини і вантажі
  • 46 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Речовини схильні, до самозаймання
  • 47 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Окислювальні речовини
  • 48 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Інфекційні речовини
  • 49 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Гази і вибухові вироби і речовини
Перш за все на процес перевезення небезпечних вантажів впливає робота логістів – саме вони враховують специфіку складних вантажів, аналізують всі ландшафтні та кліматичні ризики, а також будь-які інші чинники, які здатні вплинути на якість перевезення. Тільки після такої детальної розробки стратегії, перевезення небезпечних вантажів може бути здійснено. Ще одним моментом, який колосальним чином впливає на успішність перевезення є профільна підготовка водія. Для перевезення вантажів ADR водієві недостатньо просто мати досвід роботи в логістичній сфері і відповідні документи – йому потрібна спеціальна підготовка, по роботі з перевезенням небезпечних речовин! Сьогодні, не всі компанії забезпечують ці етапи підготовки, перш ніж здійснювати перевезення, однак ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм не в їх числі! Ми гарантуємо абсолютну надійність і повну успішність всіх перевезень, в тому числі і небезпечних вантажів класу ADR. Наша логістична компанія доставляє небезпечні вантажі по Україні, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя вже багато років. За цей час ми не тільки здобули безцінний досвід в цій сфері, але і розробили ідеальну стратегію, для забезпечення перевезень вищого класу! 100% вантажів, які ми доставляємо, приходять до місця призначення вчасно і в найкращому вигляді. Що стосується небезпечних вантажів ADR – ми з особливою відповідальністю та копіткістю підходимо до їх перевезення. Більше того, ми піклуємося не тільки про безпеку вантажів, а й про навколишнє середовище. Саме тому ми забезпечуємо високу екологічність перевезень небезпечних вантажів.

Чому так багато компаній вибирають перевезення з ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм?

38 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Тому що наші автомобілі оснащені спеціально для перевезення небезпечних вантажів та обладнані новітніми системами контролю та ізоляції небезпечних речовин. Крім того, весь наш транспорт має необхідні допуски та ліцензії для перевезення вантажів такого типу.
37 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Наші логісти розробляють стратегію перевезення індивідуально для кожного конкретного вантажу – завдяки цьому нам вдається забезпечити високу технологічність всіх доставок.
51 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Водії компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм проходять спеціальне навчання, перш ніж приступити до перевезень складних і небезпечних вантажів класу ADR. Крім того, всі наші водії – це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: