filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення небезпечних вантажів

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ – ЦЕ СПРАВА, ЯКУ ВАРТО ДОВІРИТИ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Що може вимагати більшої відповідальності і професіоналізму, аніж перевезення небезпечних ADR вантажів? Через свою тонку специфіку саме ця сфера перевезень визначає надійність і професійність послуг логістичної компанії. І це неспроста, адже найчастіше небезпечні вантажі треба доставляти на далекі відстані і робити це потрібно в найкоротші терміни – тільки налагоджена робота логістів і відповідальний підхід водіїв може втілити ці вимоги в реальність найкращим чином.

43 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR

Компанії, заводи, підприємства, приватні особи користуються послугами логістичних компаній щодня. Вантажоперевезення продукції – одна зі складових товарообігу, отже, і розвитку підприємств і фірм. Багато замовників послуг навіть не підозрюють, як багато залежить від логістів. Насамперед це збереження характеристик та зовнішнього вигляду товару, своєчасне відправлення та доставка.

Для кожної категорії товару передбачено норми та правила перевезення. Якщо їх не дотримуватись, характеристики продукції можуть зіпсуватися, через що постраждає репутація постачальника та продавця, і це в кращому разі. У гіршому – здоров’я та стан людей, які використовуватимуть продукцію.

«Ваш перевізник»: перевеземо вантаж професійно та своєчасно

Компанія «Ваш перевізник» з 2006 року спеціалізується на транспортуванні вантажів Україною, країнами близького та далекого зарубіжжя. Професіоналізм та ресурси дозволяють виконувати завдання будь-якої складності. Власний автопарк включає 70 авто для перевезення вантажу, у тому числі 55 рефрижераторів, транспорт для технічної підтримки та будівельну техніку.

Ми більше, ніж логістична компанія – система сумлінності та цінностей. Наші принципи – не порушувати зобов’язання та сумлінно виконувати свою роботу.

Штат компанії – згуртований колектив досвідчених працівників. Деякі з них працюють з нами понад вісім років. Менеджери швидко обробляють заявки, враховують побажання клієнтів, підбирають відповідний автомобіль та маршрут, рахують фрахти. Також наші співробітники проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять.

З кожним клієнтом укладається договір. Якщо договір передбачає тривалу співпрацю, клієнтам у разі потреби пропонується відстрочення платежів. Вантаж, який ми перевозимо, страхується.

Міжнародні перевезення – один із пріоритетних наших напрямків. Кожне друге замовлення – доставка товару за кордон.

Доставляють вантаж досвідчені водії, які мають дозвільну документацію. Для підтримки транспорту у справному стані ми маємо власну ремонтну базу. Рухомий склад регулярно проходить діагностику та технічне обслуговування. Автомобільні рефрижератори ми обслуговуємо у компанії ТОВ Новий сервіс. Фахівці доводять обладнання до ідеального стану.

Дізнатися вартість послуг можна онлайн, заповнивши форму на сайті. Ціна формується з урахуванням тривалості маршруту, класифікації вантажу, автомобіля для вантажоперевезення, побажань клієнта, необхідності використання додаткового обладнання. Для замовлення послуги та укладання договору запрошуємо відвідати наш офіс у Києві.

Є категорія товару, перевезення якого вимагає від водія підготовку, досвід та професіоналізм. Для транспортних засобів є особливі норми та правила. Йдеться про небезпечний вантаж.

Що таке небезпечні вантажі (ADR) та як їх перевозять?

Небезпечні вантажі є продукцією, яка може зашкодити здоров’ю людей, тварин, навколишньому середовищу. Товар належить до цієї категорії, якщо внаслідок неправильного звернення можуть виникнути такі наслідки:

Небезпечними є такі класи вантажу: радіоактивні, токсичні, біологічні, окислювальні речовини, газ, бензин, інші легкозаймисті рідини, пероксиди.

Вантаж ADR: роз’яснення абревіатури та основні особливості

Перевезення небезпечних вантажів регулюється Угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів, ДОПНВ. Абревіатура утворилася від “European Agreement on Transport of Dangerous Goods on Road” (перекладається як: Європейська угода про перевезення небезпечних вантажів). Угода була розроблена з ініціативи ООН.

Товар ADR передбачає особливі умови перевезення, тому що при порушенні правил обігу є ризик негативних наслідків, про які ми говорили вище.

Класи небезпечних вантажів ADR

Щоб визначити тип небезпечного вантажу, слід ознайомитися з його фізичними, хімічними та біологічними властивостями, описаними у сертифікації.

Класифікація:

Зверніть увагу, перераховані вище номери не пов’язані зі ступенем небезпеки вантажу. Завдяки наданому коду можна розрізняти той чи інший тип товару, мати уявлення про його властивості та характеристики.

Для отримання детальної інформації також надаються інші цифри та літери, що інформують про підкласи та інші особливості.

Знаки небезпечних вантажів – як організувати безпечну доставку?

Знаки небезпеки наносяться на вантаж, упакування, транспортні засоби для перевезення небезпечних вантажів. Зображення знаків ґрунтуються на вищезгаданих дев’яти класах.

Зображення розроблені для таких цілей:

  1. Швидке розпізнавання категорії товару за допомогою кольору, форми знака, символів.
  2. Сповіщення/попередження при поводженні з вантажем: навантаження на транспорт, перевезення, вивантаження, зберігання. Наявність знака відразу ж повідомляє про небезпеку як під час внутрішніх, так і під час міжнародних вантажоперевезень.

При маркуванні автомобілів, цистерн, контейнерів наклейки розміщуються з бокових та торцевих сторін. Якщо цистерна або контейнер мають різні резервуари, в яких перевозиться небезпечний вантаж різних категорій, кожен відсік маркується відповідно до вантажу, що перевозиться. Якщо в різних відсіках перевозиться той самий вантаж, достатньо по одному знаку з кожного боку.

Знаки, які не належать до товару, що перевозиться, повинні бути видалені або приховані. Крім наклейки із зображенням класу вантажу для маркування використовуються помаранчеві таблички. Відповідно до вимог ДОПНВ/ADR, одна табличка кріпиться ззаду транспортного засобу, а інша – спереду.Табло повинні бути добре видно іншим учасникам дорожнього руху, а також особам, які мають відношення до поводження з вантажем, що перевозиться.

Базова інформація, потрібна для перевезення небезпечного вантажу

Товар категорії ADR має бути коректно позначеним: мати відвантажувальну назву, номер відповідно до затверджених міжнародних правил доставки. Кожна небезпечна речовина має міжнародний номер. Завдяки його наявності можна організувати законне вантажоперевезення Україною та іншими країнами.

Представники логістичної ідентифікують вантаж і будуть дотримуватися всіх необхідних умов для його відправлення та транспортування.

Для перевезення логістичної компанії потрібна така інформація:

Також може знадобитися інша інформація у кожному конкретному випадку. Фахівці «Ваш перевізник» проконсультують та заздалегідь попросять підготувати всі необхідні відомості.

Вірна ідентифікація ADR небезпечних вантажів

Поширений варіант ідентифікації – за номером, присвоєним ООН. Вантаж отримує чотиризначний номер. Якщо його не було присвоєно, процес ідентифікації буде порушено, що ускладнить організацію вантажоперевезення.

Якщо номер невідомий, товар ідентифікується за назвою з урахуванням перерахованих вище класифікацій.

Основні правила перевезення небезпечного вантажу в Україні

Для перевезення небезпечного вантажу розроблено вимоги та правила, викладені у Законі України про «Перевезення небезпечних вантажів». Також правила регулюються міжнародними договорами, які ратифіковані в Україні. У Постанові КМУ від 01.06.2002 № 733 затверджено порядок дій у разі виникнення несприятливих наслідків при перевезенні вищеперелічених видів вантажу.

Перевезення товару категорії ADR здійснюється у транспортних засобах, які отримали свідоцтво для транспортування, мають маркування відповідно до типу вантажу та відповідають нормам безпеки, екології та охорони праці. Відповідність вимогам перевіряється Міністерством внутрішніх справ України.

Вантажоперевезення здійснюють водії, які пройшли спеціальну підготовку та отримали свідоцтво ДОПНВ. При перевезенні у водія має бути письмова інструкція у разі виникнення ситуацій, пов’язаних із порушенням стану вантажу.

Також необхідна копія Договору «Страхування відповідальності за перевезення небезпечних вантажів».

Під час перевезення вантажу підвищеної небезпеки необхідно погодити маршрут ТЗ з уповноваженими органами – підрозділом поліції.

Оперативне перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом

При замовленні послуги в нашій компанії, логісти враховують категорію товару та його характеристики. Також проводиться аналіз ландшафтних, кліматичних та інших ризиків з метою їхньої мінімізації при вантажоперевезенні. Підбирається відповідний транспортний засіб, готується пакет необхідних документів.

Для вантажних перевезень ADR ми допускаємо підготовлених водіїв, які мають відповідний сертифікат. Ми гарантуємо надійність та успішність вантажоперевезень по Україні та в інші країни.

Переваги замовлення послуги в нашій компанії:

Щоб замовити логістичну послугу, відвідайте наш офіс або оформіть заявку онлайн в будь-який зручний час. Розрахунок вартості також можна зробити онлайн. Представники компанії дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, розроблять стратегію вантажоперевезення, допоможуть з вибором відповідного транспорту. Ми дбаємо про кожен вантаж як про свій власний і прикладаємо максимум зусиль, щоб клієнти були задоволені сервісом та вартістю послуг.

Які вантажі називаються небезпечними?

  • 44 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Токсичні речовини
  • 45 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Легкозаймисті рідини і вантажі
  • 46 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Речовини схильні, до самозаймання
  • 47 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Окислювальні речовини
  • 48 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Інфекційні речовини
  • 49 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR Гази і вибухові вироби і речовини
Перш за все на процес перевезення небезпечних вантажів впливає робота логістів – саме вони враховують специфіку складних вантажів, аналізують всі ландшафтні та кліматичні ризики, а також будь-які інші чинники, які здатні вплинути на якість перевезення. Тільки після такої детальної розробки стратегії, перевезення небезпечних вантажів може бути здійснено. Ще одним моментом, який колосальним чином впливає на успішність перевезення є профільна підготовка водія. Для перевезення вантажів ADR водієві недостатньо просто мати досвід роботи в логістичній сфері і відповідні документи – йому потрібна спеціальна підготовка, по роботі з перевезенням небезпечних речовин! Сьогодні, не всі компанії забезпечують ці етапи підготовки, перш ніж здійснювати перевезення, однак ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм не в їх числі! Ми гарантуємо абсолютну надійність і повну успішність всіх перевезень, в тому числі і небезпечних вантажів класу ADR. Наша логістична компанія доставляє небезпечні вантажі по Україні, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя вже багато років. За цей час ми не тільки здобули безцінний досвід в цій сфері, але і розробили ідеальну стратегію, для забезпечення перевезень вищого класу! 100% вантажів, які ми доставляємо, приходять до місця призначення вчасно і в найкращому вигляді. Що стосується небезпечних вантажів ADR – ми з особливою відповідальністю та копіткістю підходимо до їх перевезення. Більше того, ми піклуємося не тільки про безпеку вантажів, а й про навколишнє середовище. Саме тому ми забезпечуємо високу екологічність перевезень небезпечних вантажів.

Чому так багато компаній вибирають перевезення з ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм?

38 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Тому що наші автомобілі оснащені спеціально для перевезення небезпечних вантажів та обладнані новітніми системами контролю та ізоляції небезпечних речовин. Крім того, весь наш транспорт має необхідні допуски та ліцензії для перевезення вантажів такого типу.
37 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Наші логісти розробляють стратегію перевезення індивідуально для кожного конкретного вантажу – завдяки цьому нам вдається забезпечити високу технологічність всіх доставок.
51 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ADR
Водії компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм проходять спеціальне навчання, перш ніж приступити до перевезень складних і небезпечних вантажів класу ADR. Крім того, всі наші водії – це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом!

Часті питання про перевезення небезпечних вантажів

1️⃣ Як поділяються упаковки, призначені для перевезення небезпечних вантажів?

Для небезпечних речовин, за винятком віднесених до класів 1, 2, 7, підкласів 4.1, 5.2, 6.2:

Для вантажів класу 7 упаковки призначаються 8 типів:

З урахуванням рівня випромінювання на поверхні упаковок з радіоактивною речовиною упаковки та транспортні одиниці відносяться до 3 категорій з небезпеки: I – біла; II – жовта; III – жовта, їх I – біла найнижча категорія.

1️⃣ Які вимоги, необхідні для безпечного перевезення, висуваються до судин для небезпечних рідин?

Судини, що містять небезпечні рідини, повинні мати достатній вільний простір з урахуванням найбільшої температури, яка можлива під час нормального перевезення.

1️⃣ Яка мета маркування небезпечних вантажів?

Забезпечує швидку ідентифікацію речовини, матеріалу або виробу під час перевезення. Ніхто не може пред’явити небезпечні вантажі до перевезення, доки ці вантажі належним чином не марковані, не забезпечені знаками небезпеки.

1️⃣ Які символи на знаках небезпеки допомагають розпізнати вид небезпеки?

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: