ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ (ТРАНСПОРТНА ЕКСПЕДИЦІЯ)

На нашій прекрасній планеті є колосальна кількість різнопланових професій. Частина з них є вузькопрофільними, частина широкопрофільними. Саме про широкий профіль, яким є професія автомобільної транспортної експедиції, буде наша коротка, але цілком містка і захоплююча розповідь.

Процес транспортного експедирування, на перший погляд, може здатися дуже простим: наша задача знайти дешевий транспорт відповідно до заявки на перевезення від клієнта і продати його дорожче, покласти маржу в кишеню і все. Начебто нічого складного, часто експедиторів плутають з диспетчером, тим самим ображаючи перших і прославляючи інших. Давайте розглянемо цей процес уважніше, розберемо основні відмінності цих понять:

ЕкспедиторДиспетчер
Відповідальність за вантаж або за його недостачуТакНемає
Будь-яка форми оплатиТакНемає
Перевірка водія і перевізника по базахТакНемає
Вартість послугВищеНижче
100% правильно оформлені документиТакНе завжди
Страховка вантажуТакНемає

Без перебільшення, маючи величезний досвід роботи більше 10 років в перевезеннях і такий же в організації перевезень, або транспортної експедиції, можемо сказати з упевненістю: дешево і добре не буває, на жаль. Але якісно і не дорого буває, таку асоціацію викликає у наших численних клієнтів назва нашої компанії Ваш перевізник тм. Так, ми перевізники, і в нашому автопарку вже більше 30 автомобілів і він постійно зростає, але репутація наша зростає швидше, тому ми, люблячи і цінуючи своїх клієнтів, не можемо відмовляти їм в транспорті і організовуємо для них перевезення за допомогою чужих автомобілів, або іншими словами експедируємо їх вантажі.

Чому варто вибрати
міжнародні перевезення вантажів
з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

ersdg4r87 - ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Ми надаємо обов’язкове страхування всіх вантажів, що перевозяться – таким чином ми даємо вам повну впевненість і захист ваших вантажів. Компанія
ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує всім клієнтам повне збереження і кращу доставку вантажу.

39 - ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Всі наші водії мають повний пакет документів, завірених міжнародним стандартом, що засвідчують кваліфікацію, а також всі необхідні медичні довідки і санітарні книжки. Крім того, водії компанії – це відмінні професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід.

sedw4f87 - ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Наш транспорт сертифікований і рекомендований для надання логістичних послуг міжнародного рівня. Всі автомобілі компанії оснащені новітнім європейським обладнанням, завдяки чому поломки і затримки під час доставки виключені.

sd47f8 - ОРГАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм не просто забезпечить Вас транспортом і водієм, який довезе ваш вантаж. Наші фахівці розроблять для вас кращу логістичну стратегію для доставки вантажу, враховуючи всі тонкощі його специфіки.

Більше не потрібно ламати голову над тим, як продумати маршрут, вирішити всі митні клопоти і забезпечити повний контроль над важливим вантажем, який необхідно доставити за кордон. Відтепер всі перераховані вище і багато інших проблем для Вас вирішить логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми подбаємо про те, щоб відправлений з України або будь-якої іншої країни вантаж дійшов до місця призначення в абсолютній безпеці і без затримок.

Зробіть ставку на якість – вибирайте міжнародні перевезення
в ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: