filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення вакцин

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для транспортування вакцини!

Напевно після кінця 2019 року, світ ніколи більше не буде минулим. У наш ужиток щільно зайшли слова Ковід, пандемія, маски, вакцина. Страшна правда, що через 1,5 року, не існує лікування від Ковід, єдиний вихід з цієї ситуації – вакцинація населення.

Існує різні типи вакцин, не лише від Ковіду, єдине що їх усіх об’єднує це суворі вимоги до зберігання і транспортування і швидкості перевезення вакцин. Більшість вакцин при їх перевезенні вимагають низьких температур транспортування.

Наша компанія одна з небагатьох, яка може потенційно розвести вакцину в спеціальних термоконтейнерах по усіх регіонах України в терміновому порядку в потрібній температурі. Ми маємо парк понад 50 автомобілів з підтримкою заданих температурних режимів вчасно.

35 - Перевезення вакцин

Як здійснюються температурні перевезення вакцин?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення вакцин
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення вакцин
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення вакцин
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення вакцин
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення вакцин
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: