filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення молока і молочної продукції

Молочна продукція є одним із найбільш затребуваних харчових продуктів, які щодня вживаються багатьма людьми. Досить важко знайти сім’ю, яка не любила б якийсь молочний продукт. Молоко містить у собі велику кількість вітамінів та мінералів, які необхідні для нормального розвитку організму та формування міцних кісток. Молочна продукція має короткий термін зберігання та вимагає дотримання всіх умов для збереження властивостей. Нерідко бувають ситуації, коли начебто всі терміни гаразд, але відкриваючи упаковку, виявляєш зіпсований товар. Висновок можна зробити відразу, що дотримання вимог зберігання було порушено. Транспортування – один із головних етапів, який потребує особливої ​​уваги. Важливо перевозити молочну продукцію оперативно та з урахуванням усіх приписів щодо доставки.

Необхідні умови перевезення молока та молочних харчових продуктів

Продукція, що швидко псується, вимагає дотримання низки вимог без жодних відхилень. Неправильно виставлена ​​температура, пошкодження тари можуть призвести до псування продукції, яку неможливо надалі вживати в їжу. Від транспортних компаній потрібна увага до всіх деталей, досвід роботи з подібним видом продуктів та наявність відповідного транспорту. При перевезенні продукції виділяють кілька важливих вимог, які обов’язково повинні бути дотримані:
 • Оперативна доставка молока та молочної продукції у відповідному транспорті. Важливо швидко доставити продукт до місця прибуття, щоб забезпечити більший термін реалізації. Потрібно за короткий термін зробити перевезення, щоб привезти свіжу продукцію. Будь-які затримки у транспортуванні можуть призводити до скисання молочних продуктів. Особливого значення перевізники повинні приділяти вершкам. Важливо знати всі нюанси перевезення, щоб уникнути збивання продукту в масло.
 • Мікроклімат в автомобілі потрібно підтримувати. Транспортування молочної продукції відбувається цілий рік. Дотримання всіх санітарних вимог. Важливо знати, що транспортний засіб проходить усі етапи очищення, миття, дезінфекції та відпарювання. Це допоможе уникнути поширення мікробів, які можуть вплинути на якість продукції. Весь екіпаж транспортного засобу повинен мати відповідні медичні книжки, що доводять проходження необхідних оглядів. Варто зазначити, що перевезення молочної продукції категорично не може відбуватися у транспорті, в якому раніше перевозилися хімікати.
 • Особлива увага до деталей. При перевезенні молока та молочної продукції потрібно дотримуватися швидкості до 60-70 км/год, заздалегідь прокладати маршрут, підтримувати температурний режим. Все це допоможе швидко доставити продукцію та уникнути збитків від її псування. Важливим моментом є прогнозування пробок на дорозі та погодних умов. Будь-які затримки в дорозі можуть призвести до псування продукції, що спричинить великі збитки.
Варто зазначити, що потрібно довіряти компаніям, які мають сучасний транспорт та обладнання. Саме за допомогою передових технологій можна досягти якісно наданої послуги. Молочна продукція відрізняється підвищеною кислотністю, що потребує контролю температури під час транспортування та вентиляції. Найбільш комфортна температура для перевезення молока становить +2+4 градуси.
35 - Перевезення молочної продукцiї

Умови перевезення: на що звернути увагу?

Отримуючи замовлення на транспортування партії молочної продукції, компанія-перевізник обов’язково має уточнити тип доставки. У разі перевезення товарів у заводській тарі, вона має бути опломбована безпосередньо відправником. При прийомі товару одержувач зобов’язаний перевірити цілісність коробок, упаковок, пляшок та інших ємностей. У випадку, якщо все доставлено без видимих ​​дефектів, можна підписати накладні та папери про доставку та отримання вантажу.

Існує низка правил, яких потрібно дотримуватись залежно від типу товарів для перевезення в рефрижераторах:

 • Молоко та вершки вимагають підтримання певного рівня кислотності. Транспорт обов’язково має бути із закритим кузовом та підтримувати певну температуру.
 • Сир та сирки потрібно розміщувати в ящиках, щоб мати можливість організувати швидке розвантаження товару та не допустити перепадів температури.
 • Масло вершкове поміщається у фанерні або картонні ящики.

Важливо заздалегідь перевірити роботу транспорту, проаналізувати його стан та організувати продумане перевезення.

Транспортування продукції на палетах

Перевезення на палетах готової продукції допомагає значно полегшити процес транспортування. Рівномірний розподіл та спрощення навантаження, розвантаження вантажу є вагомою перевагою, що допомагає компаніям-перевізникам доставляти готові молочні товари без втрат.

До переваг палетного транспортування варто також віднести:

 • Безпека. Можна бути впевненим, що під час залізниці продукція буде надійно закріплена і вантаж не отримає механічних пошкоджень.
 • Відповідальність. Продукція на палетах буде запакована за допомогою плівки, що не дасть доступу стороннім особам до вантажу.
 • Швидкість. Процес завантаження та завантаження проходитиме швидше, що не піддасть молочну продукцію перепадам температури.

Під час перевезення слід перевірити, щоб усі палети були встановлені на одному рівні, в кузові не було сторонніх предметів, а вантаж був надійно зафіксований.

Транспорт для доставки молока та молочної продукції

Перевезення молочної продукції передбачає використання транспортних засобів, що оснащені холодильним обладнанням. Авторефрижератори мають холодильники, які дають можливість задавати та підтримувати необхідну температуру. Додатково транспорт має теплоізолююче покриття стін автомобіля. Машини обладнані вентиляційними системами та датчиками рівня вологості, які дозволяють створювати оптимальні умови для перевезення багатьох видів продуктів та квітів. Транспортування товарів за допомогою відповідного транспорту дає можливість перевозити вантаж із дотриманням усіх нормативних вимог. Компанія “Ваш перевізник” здійснює швидку доставку з дотриманням необхідних умов збереження вантажу. Ми доставляємо всі види молочної продукції в упаковці та дотримуємось вимог транспортування.

Оперативно та вигідно перевеземо вашу молочну продукцію

За необхідністю транспортування вантажу кожен замовник шукає способи зробити це не лише якісно, ​​а й вигідно. Важливо вибирати компанії, які зможуть перевезти вантаж без втрат, при цьому зроблять це за доступною ціною. Компанія «Ваш перевізник» працює на ринку вже багато років і має великий досвід роботи з перевезення товарів. Нашими головними перевагами є:
 • перевозимо швидкопсувні товари з урахуванням усіх вимог;
 • розробляємо власні рішення, які дозволяють оперативно транспортувати товари;
 • наш транспорт має необхідні сертифікати та може здійснювати рефрижераторні перевезення;
 • дотримуємося всіх санітарно-гігієнічних вимог;
 • надаємо клієнтам можливість переглядати місцезнаходження та температурний режим вантажу;
 • працюємо лише з сучасним обладнанням.
Великий досвід роботи дав можливість нашій компанії посісти провідне місце у галузі транспортування продукції. Довіряючи нам, можна бути впевненим у якісному наданні послуги з перевезення вантажу.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення молочної продукцiї
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення молочної продукцiї
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення молочної продукцiї
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення молочної продукцiї
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення молочної продукцiї
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: