Перевезення молока і молочної продукції

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для перевезення молока і молочних продуктів!

Якість кисломолочних продуктів, які споживаються населенням України залежить від безлічі чинників. В першу чергу, це кінцева якості сировини, тобто молока. Кисломолочні бактерії, стерильність виробництва, витримка усіх етапів і термінів по технологічному процесу. Але кожен хоч раз в житті стикався, з випадками, коли ви купуєте молочний, або кисломолочний продукт, терміни придатності в порядку, а він зіпсований.

Виникає питання, як же це могло статися? Відповідь банально проста, у більшості своїй було порушено або температурний режим зберігання продукції, або температура транспортування вантажу. І то і то може нести загрозу людському організму. Дуже важливо щоб перевезенням кисломолочних продуктів займалися дійсно відповідальні перевізники, адже не потрібно забувати, що наші діти різного віку, це основні споживачі кисломолочних продуктів. Ми дуже цінуємо, що наша надійність з перевезення кисломолочної продукції була оцінена компанією яка випускає продукцію відомою під торговою маркою Волошкове Поле.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення молочної продукцiї

Як здійснюються температурні перевезення молочної продукції?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення молочної продукцiї
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення молочної продукцiї
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення молочної продукцiї
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення молочної продукцiї
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення молочної продукцiї
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: