filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Вантажні перевезення

БУДЬ-ЯКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ – ВІДТЕПЕР це зовсім не складно!

Сьогодні, найрізноманітніші перевезення здійснює кожна приватна або державна компанія в Україні, а кожна друга звертається до послуг логістичних фірм. Різноманітні вантажі доставляються з одного пункту країни в інший щогодини. Однак, безліч компаній і приватних осіб, які звертаються до послуг перевізника зовсім не підозрюють як багато залежить від якості перевезення! Адже саме те, як здійснювалася доставка вантажу, чи то сировина чи готовий продукт – саме це впливає на його кінцевий вигляд і функціональність. Багато компаній-перевізників роблять ставку на міжнародні перевезення і приділяють значно менше часу і сил організації на перевезення всередині країни. Але тільки не ми!

Логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм спеціалізується на перевезеннях різного роду, однак доставка вантажів по Україні – це один з наших пріоритетів. Ми не робимо «знижку» на те, що такі перевезення швидші та простіші, ніж міжнародні – наша команда з найвищою пильністю стежить за організацією навіть найкоротшої доставки з одного кінця міста в інший. Крім того, ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм пропонує найкращі умови і допомогу кваліфікованих логістів, які організовують перевезення вашого вантажу по Україні найкращим способом!

29 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Щодня Україною перевозяться тисячі вантажів. Кожна друга компанія, завод, підприємство потребують логістичних послуг. Це одна з важливих складових для розвитку компанії, товарообігу та отримання прибутку. Клієнти, які замовляють вантажоперевезення по Україні та в інші країни, навіть не здогадуються, як багато залежить від професіоналізму працівників транспортної компанії. Великою мірою від того, як здійснювалася доставка, залежить підсумковий зовнішній вигляд товару та його характеристики. Скористатися послугами логістичної компанії вигідніше, ніж самостійно займатися організацією доставки вантажу. Співпрацювати з фірмою надійніше, оскільки буде підписано контракт, вантаж – застрахований, і на цьому переваги не закінчуються. Клієнтам пропонуються налагоджені маршрути, відповідний транспорт та умови для перевезень товару, консультації компетентних фахівців.

«Ваш перевізник»: перевеземо вантаж по Україні професійно та своєчасно

Якщо хочете довірити транспортування вантажу транспортній компанії, пропонуємо скористатися нашими послугами. «Ваш перевізник» з 2006 року здійснює вантажоперевезення Києвом, усією Україною, в країни ближнього та далекого зарубіжжя. За весь час ми успішно виконали замовлення різної складності. Наші ресурси та професіоналізм дозволяють перевозити вантажі різних категорій практично в будь-якому обсязі. Всі клопоти, пов’язані з організацією доставки вантажу, ми беремо на себе. Вам лише потрібно розповісти про свої побажання, укласти договір, а далі ми всі беремо у свої професійні руки. Наші фахівці оперативно обробляють заявки, компетентно консультують, допомагають вибрати відповідний маршрут та транспорт для автоперевезення. Для вашого спокою та підтвердження нашої надійності з кожним клієнтом укладається договір. Співробітники дбайливо ставляться до речей, що перевозяться, і прикладають максимум зусиль, щоб товар прибув у цілісності та безпеці. Ми перевозимо різні види вантажів: Для кожної категорії товарів передбачені різні умови перевезення, яких ми дотримуємося. Також ми враховуємо інші фактори. Має значення правильність навантаження товару, розподіл у кузові та фіксація. Деякі товари не поєднуються між собою. Наприклад, рибу та морепродукти не можна комбінувати з іншим вантажем. Є категорії вантажу, що передбачають транспортування в спеціальних температурних умовах. Для їх доставки ми використовуємо рефрижератори. У кожному конкретному випадку наші співробітники порадять відповідний транспортний засіб.

Автопарк компанії «Ваш перевізник»

Власний автопарк складається із 70 автомобілів для доставки вантажів. 55 транспортних засобів – це рефрижератори для перевезення. Також у нашому автопарку є будівельна техніка та автомобілі технічної підтримки. Ресурси дозволяють перевозити вантаж вагою до 22 тонн. Автомобілі вантажопідйомністю до 5т: Місткість палет перелічених моделей автомобілів 10 – 16 штук. Авто вантажопідйомністю до 15,5т: Вміщується 16 – 22 європалет. Для перевезення вантажу до 22 т використовуються такі автомобілі: Вміщують до 21 європалет. З урахуванням категорії товару, обсягу вантажу та ваших побажань ми підберемо відповідний вид транспорту. У нашому автопарку є рефрижератори, авто із гідробортами, термописцями. Транспортні засоби вчасно обслуговуються, проходять санітарну обробку. Автомобілі мають прогресивне обладнання. Внаслідок наведених рішень ризик появи несправності під час автоперевезення мінімальний. Автомобілі сертифіковані та рекомендовані для надання логістичних послуг. Замовлення виконують досвідчені водії – професіонали своєї справи. Для кожної поїздки обов’язково є повний пакет документів, базовими з яких є: підтвердження кваліфікації, санітарні книжки, необхідні медичні довідки.

Ціна на вантажоперевезення по Україні

Клієнтів цікавлять не лише швидкість автоперевезення та безпека товару у дорозі, але й ціни за послуги. Як правило, вартість формується з урахуванням категорії вантажу, ваги, відстані між пунктом відправлення та пунктом прибуття. Також під час формування ціни враховується тип автомобіля, складність навантаження та вивантаження, необхідність використання обладнання, додаткові послуги компанії. Розрахувати вартість вантажоперевезення можна на нашому сайті. Для цього потрібно вибрати послугу та заповнити форму.

Які послуги ми надаємо

Пропонуємо ознайомитися з послугами, які надає наша компанія.

Рефрижераторні перевезення

Є категорія товарів, які потребують особливого температурного режиму під час перевезення. Для таких цілей потрібні рефрижераторні вантажоперевезення. Це один з наших пріоритетних напрямків, тому що 55 із 70 автомобілів нашого автопарку – рефрижератори. За допомогою їх можна перевезти вантаж на будь-яку відстань, підтримуючи для нього відповідні умови.

Вантажі для рефрижераторів та рекомендації щодо їх перевезення

Які вантажі перевозяться у рефрижераторах: Рекомендується не заощаджувати на замовлення рефрижератора. Ненадійно розраховувати на близький маршрут та гарну, на вашу думку, погоду. За невідповідних умов характеристики вантажу можуть зіпсуватися. Особливо це небезпечно для харчових продуктів, тому що у покупців може бути отруєння. Репутація продавця та постачальника опиниться під загрозою. Рекомендації щодо перевезення вантажу: У рефрижераторах перевозяться деякі небезпечні вантажі та медикаменти. Влітку рекомендується рефрижераторне транспортування деревного вугілля, підгузків та серветок. Необхідно враховувати поєднання продуктів, що перевозяться. Наприклад, риба не комбінується з іншим вантажем.

Важливість дотримання температурного режиму в рефрижераторі

Температуру в сучасних холодильно-опалювальних установках можна регулювати з високою точністю та підтримувати протягом усього маршруту. Це важливий аспект, тому що при недотриманні умов перевезення в рефрижераторі характеристики вантажу можуть зіпсуватися. Нашкодить і надмірне тепло, і холод. Під впливом тепла в продуктах запускаються хімічні реакції, що негативно позначаються на їхньому стані. Запускається процес гниття, з’являється неприємний запах, на поверхні продукції з’являються м’які та темні ділянки та інші візуальні дефекти. Ризик отруєння при вживанні у їжу зростає, зовнішній вигляд відштовхує покупців. При температурі нижче за допустимий рівень продукти перемерзають. Перемерзлі ділянки відрізняються на вигляд від інших. Смак таких продуктів стає менш насиченим, особливо якщо це свіжі ягоди, овочі та фрукти.

Автомобільні рефрижератори: характеристики та види

Автомобільні рефрижератори – транспортні засоби, що оснащені холодильно-опалювальними установками (ХОУ). Обладнання може працювати в режимі обігріву та охолодження. Температурний діапазон більшості моделей, як правило, становить -20 – +25 градусів. Деякі холодильно-опалювальні установки створюють температуру до -40°С. Такий режим потрібен для транспортування вантажу у стані глибокого заморожування. Вантажопідйомність авто 5 – 22 тонни. Прогресивне обладнання дозволяє встановити потрібний температурний режим з точністю до 2-х градусів. Кузов ТЗ оснащений термоізолюючим покриттям. Рівень вологості регулюється вентиляційною системою. Склад повітря також має значення. Наприклад, для швидкопсувних продуктів важливо, щоб у кузові авто було 3% кисню та 3% вуглекислого газу. Якщо кисню буде менш як 1%, а вуглекислого газу понад 3%, підвищиться ризик, що вантаж зіпсується. Зверніть увагу, що рефрижератори не заморожують вантаж, а підтримують його в стані, який був при завантаженні в кузов. Залежно від типу ХОУ рефрижератори бувають: Кузов авторефрижератора буває мультитемпературним та монотемпературним. Перший тип – кузов поділяється на кілька відсіків. У кожному з них можна встановити свій температурний режим. Це вигідне рішення, коли за один маршрут потрібно перевезти товари в різних температурних режимах або в тому випадку, якщо не можна комбінувати продукцію. Другий тип – у кузові встановлюється однакова температура. За температурним режимом рефрижератори поділяються на такі категорії: Для транспортування вантажу в рефрижераторах ми використовуємо прогресивне європейське обладнання, що забезпечує не тільки потрібний температурний режим, але й вологість, а також склад повітря. Рефрижераторний автопарк своєчасно обслуговується у ТОВ Новий Сервіс. Майстри доводять холодильно-опалювальні установки практично до ідеального стану. Регулярна діагностика та сервіс – важливі аспекти транспортування вантажу по Україні. Через погані ділянки доріг в Україні під час вантажоперевезень виникають тряски та вібрації, що може погано позначитися на стані ХОУ. Наприклад, через трясіння та удари може витекти фреон та порушити нормальний режим роботи холодильно-опалювальної установки. Тому ми регулярно проводимо візуальний огляд та діагностику рефрижераторів.

Перевезення небезпечних вантажів

Ліцензія дає нам право перевозити вантаж категорії ADR, за винятком прекурсорів та боєприпасів. До неї належить продукція, яка може нашкодити людям, тваринам та навколишньому середовищу. У разі порушення правил звернення є ризик виникнення таких наслідків: До небезпечного вантажу відносяться пероксиди, газ, бензин, а також окисляючі, біологічні, токсичні та радіоактивні речовини. Для перерахованих категорій вантажу чинним законодавством (Законом України про «Перевезення небезпечних вантажів») встановлено правила перевезення. З основними нормами пропонуємо ознайомитись. Для перевезення небезпечного вантажу допускаються водії, які пройшли спеціальну підготовку та отримали ДОПНВ – свідоцтво про підготовку водія для транспортування вантажу ADR. Транспорт, який перевозить небезпечний вантаж, повинен рухатися з увімкненим світлом фар та розпізнавальними знаками, що свідчать про наявність небезпечного вантажу. Відповідно до постанови КМУ від 01.06.2002 № 733 розроблено порядок дій у разі негативних наслідків під час транспортування вантажу. При поводженні з небезпечним вантажем важливо дотримуватися правил навантаження, розміщення в кузові, перевезення та розвантаження. «Ваш перевізник» має досвід поводження з продукцією ADR. Для транспортування автопарк включає спеціально обладнані автомобілі, що відповідають вимогам законодавства. Транспортуванням займаються досвідчені водії, які пройшли курси та отримали допуск. Для замовлення доставки товару категорії ADR у нашій компанії необхідно укласти довгостроковий контракт. Послугу слід замовляти за 4 тижні до виконання.

Міжнародні вантажоперевезення

Один із наших пріоритетних напрямків – доставка вантажу до країн ближнього та далекого зарубіжжя. Кожне наше друге замовлення – міжнародні перевезення. Це невіддільна складова товарообігу компаній, що вийшли на міжнародний рівень. Не всі фірми та підприємства мають власний автопарк. Тому багато компаній замовляють логістичні послуги. Це вигідніше, ніж робити відправлення товару “своїм ходом”. Всю організацію та клопіт перевізник бере на себе. Клієнт укладає контракт, розповідає про свої побажання та отримує очікуваний результат. Також послуга маэ попит серед приватних осіб.

Які вантажі доставляє за кордон наша компанія

Ми здійснюємо міжнародні перевезення таких видів вантажу: Для повної впевненості клієнтів та захисту вантажу ми оформляємо страховку. Замовники наших послуг отримують вантаж у цілості та безпеці. Водії мають повний пакет документів, що відповідає міжнародним стандартам, що підтверджує кваліфікацію. Також пакет документів включає санітарні книжки та медичні довідки. Транспортні засоби для міжнародних перевезень регулярно проходять техобслуговування. Вони сертифіковані та рекомендовані для доставок вантажу за кордон. Автомобілі мають прогресивне європейське обладнання. Ризик поломок та заминок під час перевезення товару мінімізований. Ми не просто перевозимо вантаж з однієї точки до іншої, а розробляємо стратегію перевезення з урахуванням усіх нюансів та побажань клієнтів. Митний контроль та інші клопоти ми беремо на себе. Ціна міжнародного автоперевезення формується з урахуванням маршруту, класифікації та типу вантажу, виду транспортного засобу, побажань клієнта. У кожному випадку ми допоможемо вибрати відповідний маршрут та транспорт, щоб без зайвих витрат для клієнта виконати замовлення.

Попутна доставка вантажів

Не завжди для перевезення товару потрібен вантажний автомобіль для одного клієнта. Якщо необхідно перевезти один або кілька ящиків товару, вигідніше замовити попутну доставку вантажу до логістичної компанії. Таке рішення надійніше, тому що мінімізовано ризики, що щось буде не за планом. Крім того, менше клопоту, тому що не потрібно самостійно шукати відповідний транспорт та маршрут. Попутне транспортування полягає в тому, що вантаж клієнта забирає автомобіль, маршрут якого збігається з бажаним маршрутом відправника. Як правило, такі автомобілі повертаються до пункту призначення після виконання основного замовлення. Попутна доставка вантажу вигідна за ціною, у порівнянні з замовленням персонального транспорту. Якщо замовників послуги попутного перевезення буде кілька, вартість ділиться на всіх учасників. Переваги послуги: Це вигідне рішення, коли потрібно перевезти невелику партію товару.

Перевезення медикаментів

Для автоперевезення медичних препаратів ми використовуємо транспортні засоби, що виключають пошкодження та порушення цілісності вантажу. Продукція обов’язково страхується. Оформлюються документи відповідно до правил перевезення медикаментів в Україні. При створенні плану виконання замовлення підбирається транспорт, відповідний умовам для перевезення певної категорії ліків. Як правило, це рефрижератори, ізотермічні фургони. Система вентиляції та холодильно-опалювальні установки створюють та підтримують усередині кузова потрібний температурний режим. Доставка препаратів вважається виконаною після прийому вантажу одержувачем без претензій до логістичної компанії. Основні умови для перевезення ліків: Лікарські засоби із сильним запахом перевозяться у спеціальних контейнерах.

Переваги замовлення послуги компанії «Ваш перевізник»

Нашим клієнтам пропонуються такі переваги: Щоб оформити замовлення, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними або відвідайте наш офіс у Києві. Ми робимо все можливе і навіть неможливе, щоб кожен клієнт був задоволений нашими послугами.

Що саме ми пропонуємо, здійснюючи перевезення по Україні?

30 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Всі автомобілі компанії оснащені новітнім обладнанням, завдяки чому 90% поломок під час доставки виключено. Більш того, наш транспорт сертифікований і рекомендований для надання логістичних послуг.
31 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Всі водії компанії – це професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід. Крім того, наші водії мають повний пакет документів, які засвідчують кваліфікацію, а також всі необхідні медичні довідки і санітарні книжки.
32 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм бере на себе не тільки перевезення, але і складання оптимального маршруту, з урахуванням всіх факторів впливу. Більше того, наші логісти складають кожну стратегію доставки індивідуально для кожного клієнта!
33 - ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Ми гарантуємо повне збереження і найкращу доставку вантажу. Однак, для вашої зручності надаємо послуги страховки вантажів, щоб забезпечити вам повну впевненість і надійність.

Ми здійснюємо транспортування найрізноманітніших вантажів – від продуктів харчування і рослин до будівельного обладнання, сировини і деревини. Крім того, для кожного вантажу ми запропонуємо індивідуальні умови, зважаючи на його специфіку. Ми забезпечимо ваш вантаж рефрижераторами або вентиляційними і ізолюючими системами, якщо це буде необхідно. Більш того, Ви завжди зможете відстежити процес доставки, аж до найдрібніших деталей: статусу вантажу, температури в кузові і кількість часу до прибуття вантажу за домовленою адресою.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм доставить габаритні і негабаритні вантажі в будь-який пункт України автомобільним транспортом. Крім того, ми забезпечимо доставку в найкоротші терміни без неприємних затримок вантажу в дорозі.

Обираючи вантажоперевезення по Україні з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм Ви обираєте багаторічний досвід та інноваційний логістичний підхід!

Часті питання про вантажні перевезення

1️⃣ Як краще упакувати крихкі речі, щоб вони не наражалися на небезпеку при переїзді?

В Інтернеті багато різних майстер-класів та порад з упакування крихких речей. Їхній загальний сенс зводиться до того, що коробку (картонну або жорстко каркасну) необхідно підбирати більшого розміру, ніж вимагає сам вантаж. Крихкі речі обгортаються в кілька шарів пакувальною плівкою та іншими матеріалами, а сама коробка заповнюється синтетичним наповнювачем або, наприклад, зім’ятими газетами так, щоб між бортами та вмістом не було контакту. На упаковці обов’язково має стояти маркування «Крихкий вантаж»! Також ви можете звернутися за допомогою до наших спеціалістів, які професійно підготують ваші речі до відправлення.

1️⃣ Чи займаєтесь ви перевезеннями нестандартних вантажів?

Так, ми займаємося транспортуванням негабаритних, великовагових та навіть особливо небезпечних вантажів. У нашому автопарку є спеціалізований автотранспорт, а також техніка на будь-який випадок. Зрозуміло, перевезення нестандартних вантажів вимагає особливого підходу: здебільшого необхідні відповідне маркування та оформлення цілого ряду дозволів. Співробітники компанії ТОВ «Ваш Перевізник» допоможуть підготувати ваше майно до відправлення аж до погодження супровідних документів у відповідних органах. Також ми надаємо додаткові послуги зі страхування та супроводу вантажу.

1️⃣ Як зробити розрахунок обсягу вантажу?

Замовляючи машину, відправнику вантажу необхідно вказати обсяг вантажу, його приблизну вагу і кількість місць. Якщо другий і третій пункт зазвичай не викликають запитань, то необхідність визначення обсягу нерідко ставить замовника в безвихідь. Щоб визначити обсяг, який займає вантаж, треба перемножити довжину, ширину і висоту одного місця. Найзручніше проводити обчислення у загальноприйнятій міжнародній одиниці – кубічних метрах (м³). Якщо всі коробки в партії однакового розміру, достатньо помножити обсяг однієї одиниці на кількість місць. Якщо коробки відрізняються обсягом, потрібно згрупувати їх за розмірами та підрахувати обсяг кожної групи, а потім скласти результати.

1️⃣ Чи можна слідкувати за переміщеннями вантажу?

Так, Ви можете стежити за місцезнаходженням вантажу в міру його просування до місця призначення. Автомобілі різної вантажопідйомності, які є в нашому розпорядженні, оснащені системами навігації, які дають змогу відстежувати проходження вантажу за маршрутом. Крім того, у Вас завжди є можливість зв’язатися з диспетчером, який розповість, на якій ділянці колії знаходиться Ваш вантаж і коли він прибуде до кінцевого пункту подорожі. Наша компанія дуже відповідально ставиться до збереження Ваших вантажів і уважно стежить за їх пересуваннями дорогами, перебуваючи в постійному контакті з водіями та експедиторами.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: