filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення сиру та сирної продукції

Сирна продукція користується популярністю. Ринок пропонує велику кількість сирів, які вражають своєю різноманітністю та абсолютно різними смаковими рішеннями. Транспортування сирних товарів потребує певних навичок, адже продукт швидко псується. Будь-яке недотримання вимог до перевезення, може призвести як до втрати зовнішнього вигляду продукту, але й може спричинити неможливість його вживання. Температурний режим, підтримка певного мікроклімату та дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм допомагають перевозити оперативно та правильно продукт, роблячи його безпечним для споживання.

Особливості транспортування сиру

Сир є недешевим продуктом, що потребує відповідального підходу до його перевезення. Насамперед важливо підібрати оптимальний транспорт, який буде відповідати всім вимогам. Він повинен відповідати необхідним санітарно-гігієнічним вимогам, мати можливість встановлення оптимального температурного режиму. Важливо заздалегідь продумати маршрут поїздки, який допоможе швидко та без затримки доставити товар до вказаної адреси.

Транспорт: які вимоги висуваються

Купуючи в магазині товар, кожен покупець намагається вибрати тільки найсвіжішу продукцію. При цьому велика увага також виділяється на склад, смакові характеристики, енергетичну цінність. Найбільші вимоги виставляються до молочної продукції, яка при недотриманні правил зберігання та перевезення може псуватися, що робить її неможливою для вживання.Сучасні автомобілі компаній перевізників дозволяють встановлювати необхідний температурний режим, який дозволить перевезти продукт в оптимальних умовах. Особлива увага також приділяється вологості. Показник грає велике значення у вигляді продукції. При зниженому значенні якого сирна продукція може втрачати зовнішній вигляд, а підвищений показник призведе до втрати низки корисних властивостей. Організувати все це можна за допомогою спеціального обладнання, яке дає змогу створити необхідні умови. Незалежно від погодних умов, у транспортному засобі виставляється потрібна температура. Для перевезення сирної продукції використовуються:
 • авторефрижератори;
 • ізотермічні фургони.
Обидва варіанти мають спільні подібності – це захист від проникнення бруду та герметичне закривання дверей. Транспорт має захист від підвищеної тряски та працює за заздалегідь встановленими параметрами. Підібрати оптимальний вид автомобіля може спеціаліст компанії перевізника з урахуванням низки факторів.

Правила перевезення сиру

Транспортування сиру вимагає дотримання низки вимог. Саме завдяки ним можна досягти перевезення продукції без втрати товарного вигляду та звести до мінімуму можливі збитки. Існує низка правил, які є обов’язковими для сирної продукції:
 • Показник вологості повинен враховуватись щодо певного виду сиру. Це допоможе уникнути псування його товарного вигляду;
 • для м’яких видів сиру варто ставити температурний режим від 0 до +4 градусів та встановлювати показник вологості на рівні 87%;
 • тверді види сиру варто перевозити при температурі від -4 до 0 градусів і з рівнем вологості 75%.
Загалом показники можуть трохи коливатися в залежності від сорту продукції, що перевозиться. Для усереднення показників рекомендується міряти їх перед та після відвантаження товару, що допоможе визначити вологість та температуру. Важливо розуміти, що існують сорти сиру, які можуть у процесі транспортування дозрівати, втрачати свої смакові якості. Потрібно заздалегідь уточнювати у замовника особливості сирної продукції та як вона поводиться в різних умовах. Варто заздалегідь прорахувати зрілість сиру, терміни його дозрівання і скільки його можна буде реалізувати.
35 - Перевезення сиру

Вимоги до упаковки сирної продукції для перевезення

Любителі сиру помічали, що багато сортів покриті спеціальним захистом, який оберігає кожен окремий продукт. Це необхідно зниження втрати маси сиру під час дозрівання. Для цього можна використовувати кілька видів матеріалів: полімерно-парафінові, воскові, плівкові. Не варто забувати й про заводське впакування, яке теж є обов’язковою умовою. Воно допомагає забезпечити надійний захист під час транспортування.

Під час перевезення продукції важливо складати схожі сорти сиру, які мають приблизний період дозрівання. В окремих випадках може перевозитися зовсім різні сири, але при цьому на ящиках має стояти маркування про збірний вантаж.

Існує кілька видів упаковки, які використовуються відповідно до особливостей сорту сиру:

 • тверді сири повинні бути поміщені в пергамент, а потім розкладені в ящиках зі спеціальними перегородками;
 • плавлені та м’які сири повинні мати фольговану упаковку або можуть бути розміщені у спеціальних баночках;
 • розсільні сири можуть перевозитися тільки в бочках;
 • розсипчасті сири можуть перевозитися в жерстяній тарі, яка позитивно впливає на мікроклімат і зберігає корисні речовини;
 • нарізка має бути запечатана у вакуумні пакети, які вкладаються в ящики.

Правильна упаковка гарантує, що сирна продукція прибуде непошкодженою і без втрат.

Санітарні вимоги

Для дотримання санітарно-гігієнічних норм необхідно переконатися у:
 • Справності кожного транспортного засобу. Автомобіль обов’язково повинен проходити всі технічні огляди, які зможуть підтвердити його можливість перевезення вантажів.
 • Перед завантаженням продукції кузов транспорту повинен піддаватися попередньої обробці, яка допоможе позбавитися всіх мікробів і можливих забруднень.
 • Наявністю просторів між ящиками. Це допоможе забезпечити оптимальну циркуляцію повітря.
 • М’які сири не можуть встановлюватися на ребра. Зайве потряхування також може призводити до втрати зовнішнього вигляду.
 • Кожна тара має бути поміченою в обов’язковому порядку. Це допоможе визначити, які умови підходять кожному виду сиру, і дозволить забезпечити необхідні показники.
Дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм дозволяє створити оптимальні умови для транспортування, які дозволять безпечно перевезти сирну продукцію і не призвести до втрати її властивостей. Компанія «Ваш перевізник» працює на ринку не перший рік і змогла оптимізувати свою роботу таким чином, щоб транспортування продуктів проходило швидко та без фінансових втрат. Наші фахівці знають усі нюанси та вимоги для перевезення великої кількості товарів. Кожен член екіпажу має необхідні документи, які дозволяють їм працювати з товарами, що швидко псуються. Ми продумуємо оптимальний варіант маршруту з огляду на всі особливості дороги, можливу наявність пробок. Логісти компанії підбирають оптимальний шлях, що допоможе швидко доставити товар. Сучасне обладнання відрізняє нас від конкурентів. Ми не шкодуємо гроші на оновлення свого автопарку та модернізацію своїх гаджетів. Прикладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити оптимальні умови для перевезення кожного виду товарів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення сиру
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення сиру
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення сиру
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення сиру
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення сиру
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: