filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення медикаментiв

 

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для транспортування медикаментів!

Людське життя і здоров’я є найвищою цінністю. У сучасному світі складно уявити собі життя людини без медикаментів. З розвитком науки з’являються усі нові досконалі препарати, мета яких підтримувати стани здоров’я і лікувати хвороби. Як відомо, будь-які ліки у великих дозах – це отрута, теж торкається медикаментів, які транспортували або зберігали за неправильних умов. При перевезенні ліків вкрай важливо дотримуватися температурних режимів. Адже, у відмінності від продуктів, не можливо визначити, що медикаменти зіпсовані. Скажуть про це лише наслідки їх прийому.

ТОВ Ваш перевізник з величезною відповідальністю підходить до перевезення медикаментів. Маємо багатий досвід в цій сфері, на автомобілях встановлені реєстратори температури, ДЖПС навігатори. При підписанні контракту, можемо пройти валідацію та отримати сертифікат на діапазони температур. Готові надати максимально якісно послуги перевезення медикаментів з дотриманням усіх необхідних умов.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення медикаментiв

Як здійснюються температурні перевезення медикаментів?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи та комплекси регуляції рівня вологості, які такі потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто обрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення медикаментiв
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких швидкопсувних вантажів і утілюємо їх в життя.
38 - Перевезення медикаментiв
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення медикаментiв
Наші водії мають повний пакет документів, включаючи усі медичні довідки. Крім того, усі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються усіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення медикаментiв
Увесь транспорт компанії обладнаний новітніми рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв і зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення медикаментiв
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: