Перевезення овочів

Фреш логістика – ваше краще рішення для доставки заморожених овочів!

Останні масштабні дослідження вчених, проведені в США, одним з ключових чинників довголіття назвали споживання 3 порцій фруктів і 4 порцій овочів на день. Складно переоцінити вплив овочів на організм людини. Ні для кого не секрет, що найкориснішими є овочі вирощені на грунті, влітку, при максимальній дозі сонця, усю корисність яких можна зберегти.

Наука збереження корисних речовин в харчових продуктах не стоїть на місці, люди придумали заморожувати овочі, тим самим консервуючи усі корисні властивості продукту, заморожуються продукти при шоковому заморожуванні – 40 С, а перевозить заморожені овочі ТОВ Ваш Перевізник при температурі – 18 С. Це досить специфічний вантаж, тому що розморожування цієї продукції призведе до втрати її корисності, до псування, важливо довірити цей відповідальний процес нашої компанії, перевезення заморожених овочів вимагає спеціально обладнаного автомобіля, справної низькотемпературної холодильної установки.

Ми надаємо повний комплекс послуг з перевезення заморожених овочів. Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення овочей

Як здійснюються температурні перевезення овочів?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення овочей
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення овочей
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення овочей
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення овочей
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення овочей
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: