filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення овочів

Правильне функціонування людського організму може бути лише у разі достатку всіх необхідних вітамінів та мінералів. Найбільш яскравим прикладом для отримання всіх елементів є вживання фруктів та овочів. Вчені вже давно довели, що людині щодня потрібно з’їдати 3 фрукти та 4 овочі, щоб зміцнити імунну систему та жити довго. Не секрет, що найбільш корисними вважаються овочі та фрукти, вирощені влітку на відкритому ґрунті. Вони наповнені великою кількістю мінералів, насичені сонячним світлом і несуть сприятливий вплив на організм. Звичайно, на території України неможливо цілий рік вирощувати плоди на відкритому ґрунті, що змушує багатьох людей купувати заморожену продукцію в холодну пору року. Вчені давно змогли вивести оптимальні умови для “консервації” всіх корисних властивостей продуктів, які не втрачаються при тривалому зберіганні. Магазинам і постачальникам залишається лише дотримуватися всіх необхідних умов для транспортування та їх зберігання.

Особливості, які потрібно враховувати під час перевезення морожених овочів

За останні роки заморожені овочі набули великої популярності. У зимовий період людям часто не вистачає вітамінів та мінералів, хочеться скуштувати щось свіже або приготувати улюблені літні страви. Саме тому заморожені овочі стали мати великий попит. У звичайних умовах не у всіх людей є можливість самостійно заморозити овочі в необхідному обсязі на холодну пору року. Та й робити це нема чого, якщо в магазинах представлений досить великий асортимент заморожених овочів. Транспортування такого виду продукції потребує особливих навичок та знань. Перевозити вантаж можна лише за наявності:
 • спеціального дозволу на доставку продукції;
 • сертифікатів якості;
 • декларації;
 • посвідчення та інші документації.
Важливо використовувати тільки спеціально обладнані транспортні засоби, які мають рефрижераторні установки. Автомобіль та обладнання повинні пройти в обов’язковому порядку технічний огляд, який надасть гарантію на їхню справність. Транспортування вантажів має здійснюватися з урахуванням усіх вимог та правил щодо перевезення тієї чи іншої продукції.

Переваги заморожених овочів

Морожені овочі набрали великої популярності завдяки збереженню всіх корисних елементів, а також зручності їх використання під час готування. Приготувати улюблену страву в холодну пору, не важко. Достатньо дістати з морозилки потрібний пакетик з певними плодами й можна відразу ж розпочати готування. Цікавий факт, що заморожені овочі містять більшу кількість вітамінів у деяких випадках, ніж свіжі. Якщо брати свіжий плід і дати йому кілька днів у холодильнику, це може призвести до втрати деяких корисних елементів. Морожена ж продукція “консервує” всі вітаміни, що дає можливість цілорічно насолоджуватися улюбленими овочами. Консервування та маринування плодів йде на задній план через те, що всі мікроелементи в ході обробки губляться, і овочі не несуть вже вихідної корисності. А вплив низької температури дає можливість “законсервувати” овочі без додавання будь-яких сторонніх добавок, які можуть вплинути на корисність продуктів. Достатньо зібрати в потрібний час плоди й відразу піддати їх низьким градусам. До особливих переваг заморожених овочів варто віднести:
 • не вимагають попереднього розморожування в більшості випадків;
 • містять велику кількість вітамінів та мінералів;
 • зручні у використанні;
 • допомагають швидко приготувати вечерю;
 • не потрібно попередньо мити й навіть іноді різати.
Головною перевагою морожених товарів є той факт, що незалежно від сезону можна насолоджуватися улюбленими плодами в сирому або готовому вигляді.

Непередбачені обставини: що потрібно знати

Логістичні компанії та замовники послуги повинні заздалегідь промовляти ситуації, які не є стандартними. У ході транспортування може статися низка непередбачених подій, які можуть вплинути на якість доставки та сам товар. Важливо заздалегідь прописати такі моменти й відзначити, яка зі сторін нестиме відповідальність за них. До таких ситуацій можна віднести:
 • пробки на дорозі;
 • ДТП;
 • погіршення погодних умов.
Ці моменти можуть впливати на час доставки товарів, що може негативно вплинути на самі плоди. Варто постійно контролювати температурний режим та обов’язково тримати клієнта в курсі всіх подій.
35 - Перевезення овочей

Вимоги до перевезення овочів у замороженому стані

Під час транспортування будь-якого виду продукції варто дотримуватися відповідних вимог та температурного режиму. Важливо проводити доставку продуктів за умови дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм. Будь-яке відхилення від правил може призвести до втрати частини продукції.

Безпосередньо перед завантаженням тари слід обов’язково обробити та простерилізувати рефрижераторні установки.

Сама продукція має бути чистою, без дефектів. Упаковувати овочі слід максимально близько один до одного, щоб під час транспортування не було порушено їх цілісність.

На невеликі відстані можна перевозити овочі у вантажівках з теном. Головна умова, транспортування за таких умов має не перевищувати 7 годин. Варто враховувати сезонність. У спеку року рекомендується транспортувати товари в ранковий або нічний час.

Вартість перевезення заморожених овочів

На вартість транспортування овочів та салатів впливає велика кількість факторів, які потребують індивідуального підходу. Тип продукції, вага, умови, маршрут – це лише невелика частина нюансів, що враховуються під час розрахунку вартості. Наша компанія «Ваш перевізник» має великий досвід роботи в даній сфері, що дає можливість працювати з великою кількістю вантажів, знаючи їх особливості та специфіку. Наші фахівці враховують усі нюанси під час перевезення продукції, погоджують із замовником кожен нюанс. Вся робота менеджерів спрямована на створення оптимальних умов швидкої та якісної доставки продукції. Компанія “Ваш перевізник” є лідером на українському ринку. Ми використовуємо інноваційні технології, які для багатьох компаній є недосяжними. Наші клієнти можуть контролювати не тільки де знаходиться вантаж, але й переглядати температурний режим. Ми створюємо найкращі умови, щоб перевозити вантажі якісно зі збереженням товарного вигляду та мінімізацією втрат. Звернутися за прорахунком вартості на транспортування товарів можна на сайті або за вказаними номерами.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення овочей
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення овочей
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення овочей
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення овочей
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення овочей
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: