Перевезення замороженої риби

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для доставки замороженої риби!

Перевезеннями замороженої риби наша компанія займається вже понад 10 років, у нас багато постійних клієнтів в цій сфері, ми як ніхто знаємо безліч підводних каменів цього процесу, специфіку і вимогу ритейлу. За нашими підрахунками ми перевезли вже понад 1 млн тонн замороженої й охолодженої риби, можете бути упевнені, що ви будете задоволені якістю наших послуг і колосальним досвідом з перевезення замороженої риби й перевезення охолодженої риби. Якщо ви плануєте знайти надійного партнера для перевезення замороженої риби, ви можете звернутися до безлічі компаній, але тільки наша компанія може забезпечити вас необхідною кількістю автомобілів з різною місткістю, вантажопідйомністю і під різні температурні режими.

Не варто ризикувати й звертатися до ненадійних перевізників, адже вартість вантажу часто дуже висока і процентне співвідношення вартості вантажу до вартості перевезення часто не високе. ТОВ Ваш Перевізник може сміливо рахувати себе професіоналами у сфері перевезення замороженої риби й перевезення охолодженої риби, що можуть підтвердити багато наших постійних партнерів.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення замороженої риби

Як здійснюються температурні перевезення замороженої риби?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення замороженої риби
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення замороженої риби
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення замороженої риби
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення замороженої риби
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення замороженої риби
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: