filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення замороженої риби

Рибна продукція та морепродукти є швидкопсувними товарами, які вимагають відповідального підходу до транспортування. Будь-яке відхилення від правил їх зберігання та транспортування може призвести до псування продукції, що робить її небезпечною для споживання. Дотримання всіх вимог та умов може гарантувати збереження її товарного вигляду та можливості реалізації. Транспортування рибної продукції – досить складний процес, до якого потрібно підходити всебічно. Недостатньо просто перевезти продукцію, потрібно врахувати низку факторів, які допоможуть забезпечити її свіжий вигляд та більший термін реалізації.

 Транспортування риби в рефрижераторах

Риба і морепродукти потребують особливих умов, які можуть змінюватися залежно від їх особливостей та способу охолодження. Заморожена продукція повинна перевозитись за допомогою рефрижераторів, які допомагають підтримувати оптимальний температурний режим. Варто зазначити, що обладнання повинно відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам, які пред’являються до перевезення продукції, що швидко псується. Доставка замороженого вантажу вимагає дотримання таких правил:
 • при транспортуванні товарів члени екіпажу повинні контролювати температурний режим та показник вологості, щоб забезпечити оптимальні умови для перевезення продукції;
 • укладати рибу потрібно дуже щільно, щоб у разі непередбачених ситуацій процес розморозки був повільнішим;
 • виключити прилипання до підлоги допоможуть спеціальні піддони, на які встановлюються ящики з продукцією;
 • навантаження товарів має відбуватися відповідно до всіх вимог;
 • потрібно заздалегідь продумати товарне сусідство під час транспортування;
 • в одній камері категорично заборонено перевозити продукцію з різними температурними режимами.
Потрібно заздалегідь підготувати транспортний засіб до укладання продукції. Насамперед потрібно очистити та продезінфікувати весь простір усередині рефрижератора. Вантажний відсік варто заздалегідь охолодити, щоб забезпечити зручні умови для завантаження товару. Потрібно взяти до уваги час навантаження, який може вплинути на підвищення градусів. Рекомендується заздалегідь виставити температуру трохи нижче за потрібну. Процес навантаження повинен проходити оперативно та без зволікання. При транспортуванні у літній період варто проводити завантаження товару на охолоджених складах, щоб уникнути різких перепадів температур. Важливо не допустити розморожування заморожених товарів.
35 - Перевезення замороженої риби

Перевезення замороженої риби

Будь-яке недотримання рекомендацій щодо транспортування швидкопсувних продуктів може призвести до псування товару. Перевезення замороженої риби має відбуватися за допомогою спеціальної тари у невеликих партіях. Стандартна місткість однієї тари може коливатися від 40 до 80 кг. Коробка або ящик мають бути заздалегідь застелені папером. При упаковці вищого ґатунку риби або філе, ніякий папір не може використовуватись.

Викладати ящики слід рівними рядами та обов’язково пересипати їх льодом для збереження необхідної температури. Вологість і температурний режим – це основні показники, що впливають на безпеку продукції. Будь-які перепади температури негативно впливають на зовнішній вигляд товару та його смакові якості, що може призводити до втрати прибутку.

Перевезення замороженої риби – шокове заморожування

Заморожена продукція має низку своїх переваг. Головною перевагою такої риби є період її зберігання. Завдяки впливу низьких температур рибу можна зберігати тривалий час, даючи можливість доставляти її навіть з іншого кінця світу.

Популярним сучасним способом є шокове заморожування, яке дозволяє зберегти більшу кількість корисних елементів. Швидке заморожування не дає можливості утворюватися кристалам води, які несуть негативний вплив на структуру рибної продукції.

При такому вигляді заморозки утворюється тонка скоринка льоду, яка захищає рибу від впливу зовнішніх факторів і не дає їй змоги псуватися.

Правила транспортування морепродуктів

Морепродукти – популярний делікатес, який має досить високу вартість. Перевезення морепродуктів багато в чому має схожість із транспортуванням риби. Однак варто зазначити, що цей вид товарів вимагає особливої ​​акуратності під час завантаження та навантаження. Важливо зберегти свіжість та якість. Для цього продукція має бути добре упакована та перебувати у відповідних кліматичних умовах. Потрібно дотримуватися всіх вимог, не допускати перепадів температур і дбайливо завантажувати товар.

Температурні режими перевезення замороженої риби

Збереження та цілісність продукції може гарантуватися лише при повному дотриманні всіх вимог. Рибна продукція вимагає створення сприятливих умов доставки, які допоможуть уникнути псування товарів та їх втрати якості. Санітарні вимоги перевіряються в першу чергу, потім важливо встановити температуру на кілька градусів нижче за рекомендовану. Рекомендовані температурні режими для перевезення замороженої риби:
 • сухе заморожування риби – -18 градусів;
 • мокра заморозка рибної продукції – – 12 градусів;
 • природне заморожування – -6 градусів.
При рефрижераторному перевезенні зазвичай застосовується автоматизований контроль, який контролює задані показники під час усього маршруту.

Санітарні вимоги щодо транспортування риби та морепродуктів

Рибна продукція належить до товарів, що швидко псуються, тому вимагає повного пакету документів, який дозволяє займатися транспортуванням товару. Окрім наявності необхідних паперів на дозвіл, існує низка вимог, які пред’являються до водія та інших членів екіпажу:
 • досвід роботи з подібною групою товарів;
 • наявність медичної книжки;
 • навички підготовки автомобіля перед рейсом;
 • знання нюансів правильного навантаження товарів;
 • можливість швидко приймати рішення за непередбачених обставин.
Санітарні вимоги також висуваються стосовно транспорту:
 • санітарний паспорт на автомобіль, що підтверджує можливість здійснення перевезення товарів;
 • проведення технічного обслуговування перед кожним рейсом;
 • створення необхідних умов гігієни та дезінфекції перед завантаженням товару.
«Ваш перевізник» є однією з провідних компаній з перевезень в Україні. Сучасне обладнання, спеціалізований транспорт та досвідчені фахівці дозволяють нам доставляти продукцію якісно та оперативно. Наші водії та менеджери разом складають оптимальний маршрут, який допоможе швидко та оперативно довезти вантаж до місця призначення. Клієнти компанії можуть онлайн переглядати знаходження свого товару, а також контролювати рівень температури у кузові. Довіряючи нам, можна бути впевненим, що все приїде швидко і без втрат.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення замороженої риби
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення замороженої риби
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення замороженої риби
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення замороженої риби
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення замороженої риби
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: