filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Міжнародні вантажні перевезення

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З КОМАНДОЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ – ЦЕ АБСОЛЮТНА НАДІЙНІСТЬ ДОСТАВКИ!

Доставка різноманітних вантажів в країни ближнього і далекого зарубіжжя вже давно стали звичною справою. Сьогодні, багато логістичних компаній надають послугу доставки вантажів різного розміру за кордон. Саме доставка вантажів за кордон є основним елементом товарообігу торгових компаній, а також ця послуга дозволяє в найкоротші терміни доставляти вантажі приватних осіб за кордон. Завдяки налагодженню логістичних ланцюжків і роботі професіоналів міжнародні перевезення вантажів здійснюються спеціалізованими компаніями набагато швидше, ніж «своїм ходом». Щобільше, використання послуг компанії дозволяє клієнту позбутися всіх клопотів і дозволити вирішення всіх організаційних моментів логістичній компанії.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм вже понад 10 років займається перевезеннями різного роду, однак міжнародна доставка – це один з профільних напрямків роботи компанії. Саме завдяки багаторічному досвіду наша компанія займає одну з лідируючих позицій у сфері логістики в Україні. Сьогодні, кожне друге замовлення компанії – це великі міжнародні перевезення, які ми здійснюємо в найкоротші терміни й на вищому рівні.

53 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Виробничим компаніям, заводам та підприємствам, які вийшли на міжнародний рівень, потрібні регулярні вантажоперевезення. Проте не всі мають власний автопарк. У такому разі укладаються договори про співпрацю з логістичними компаніями, які беруть на себе клопіт та відповідальність за доставку товарів за кордон.

Міжнародні вантажні перевезення ‒ можливості транспортної компанії «Ваш перевізник»

Наша компанія здійснює перевезення вантажу з 2006 року. За весь час своєї діяльності ми заслужили на позитивну репутацію та хороші відгуки задоволених клієнтів. Ми не просто логістична компанія, а система цінностей та сумлінності. Для нас важливо бездоганно виконувати свої зобов’язання та докладати зусиль, щоб кожен замовник послуги був задоволений обслуговуванням та вартістю послуг. Один з наших принципів – не порушувати взяті на себе зобов’язання.

З кожним клієнтом укладається договір, що підтверджує прозорість умов співпраці з нами. Для постійних клієнтів, які уклали договір про довгострокову співпрацю, у разі потреби можливі відстрочення платежів. Вантаж, який ми перевозимо, страхується.

Для кожного клієнта ми індивідуально розробляємо стратегію вантажоперевезень. Саме так має чинити сумлінна логістична компанія. Кожен замовник має свої побажання, переваги, свій вид товару для перевезення. Ми враховуємо всі фактори та пропонуємо оптимальні варіанти доставки вантажу за прийнятною вартістю.

Ресурси та дозвільна документація дають можливість здійснювати вантажоперевезення по Україні, а також до країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Наш автопарк складається з 70 автомобілів для перевезення товару, 55 із них – автомобільні рефрижератори. Також в автопарку є транспорт для технічної підтримки та будівельна техніка. Наявність власної бази технічного обслуговування дозволяє своєчасно та оперативно обслуговувати рухомий склад, швидко усувати несправності у разі їх виникнення.

Міжнародні вантажоперевезення – один із наших пріоритетних напрямків

Доставка товару в інші країни автомобілями – один із наших пріоритетних напрямків. Кожне друге замовлення – міжнародні перевезення. Враховуючи частоту замовлення послуг та різноманітність вантажів, у нас добре опрацьовані варіанти автоперевезень, налагоджені логістичні ланцюжки, є вся необхідна дозвільна документація для доставок вантажу до інших країн.

Які категорії вантажу ми доставляємо за кордон:

Послуга, що надається, дає можливість у короткі терміни відправити товар за кордон як приватним, так і юридичним особам. Повна безпека товару та своєчасна доставка гарантована кожному клієнту.

Наші водії мають повний пакет документів для здійснення міжнародних перевезень. Документація відповідає міжнародним стандартам, як і транспортні засоби.

Ціна на міжнародні перевезення

Ціни на міжнародні перевезення формуються з урахуванням тривалості маршруту, категорії вантажу, обсягу, типу транспортного засобу, побажань клієнта. Тож у кожному разі вартість послуги розраховується індивідуально. Для зручності клієнтів ми пропонуємо розрахувати ціну міжнародного перевезення онлайн. Для цього заповніть форму на сайті в будь-який зручний час і надішліть її нам. Ми швидко опрацьовуємо запити на вартість послуг та заявки.

Наші менеджери проконсультують з усіх питань, що цікавлять, допоможуть вибрати підходяще за ціною транспортування вантажу з урахуванням ваших побажань. Зв’язатися з підприємством «Ваш перевізник» можна онлайн за допомогою зазначених на сайті контактних даних. Відвідати офіс нашої транспортної компанії можна у Києві.

Доставка вантажів до Європи

З огляду на сусідство та близькість багатьох європейських країн, один із популярних напрямів нашої роботи – доставка вантажу до Європи. Зовнішньоекономічне партнерство – чудова можливість для будь-якої компанії зробити ще один крок у розвитку, підвищити свою репутацію, товарообіг та прибуток.

Приватні особи, як правило, відправляють до Європи особисті речі, наприклад, під час переїзду, подарунки знайомим та родичам. Замовлення таких послуг приватними особами відбуваються не часто у порівнянні з юридичними. Компанії та підприємства, що займаються міжнародною торгівлею, зацікавлені у регулярних вантажоперевезеннях до Європи своєї продукції.

Згідно з даними Міністерства економіки, основу зовнішньої торгівлі становить, як і в попередніх роках, аграрна продукція. Кількість експорту залишилася приблизно такою самою, як і минулого року, проте імпорт збільшився більш ніж на 10 відсотків.

Топ товарів для транспортування до Європи виглядає так:

Також міжнародні транспортні перевезення потрібні для доставки в Європу м’яса, безалкогольних напоїв, тютюнових виробів. Експортуються в інші країни чорні метали, деревина, меблі, електротехнічні машини для перетворення енергії.

Найбільші країни-партнери в Європі з експорту з України – держави Євросоюзу. Крім країн Європи експорт активно здійснюється до Китаю, Туреччини, Єгипту, Білорусі, Таїланду. Скоротилася кількість вантажоперевезень до Росії, США, Іраку та Ірану.

З огляду на те, що товар залишатиме Україну, при самостійній організації вантажоперевезення до Європи підвищується ризик, що щось піде не так. Крім того, сам процес організації транспортування клопіткий, якщо не знати всіх правил та нюансів. Необхідно самостійно шукати відповідний транспорт, готувати дозвільну документацію, підбирати маршрут доставки вантажу до Європи. Це клопітно, забирає багато часу та сил.

Наша транспортна компанія пропонує послуги «під ключ». Вам достатньо розповісти про свої побажання, укласти договір, а далі ми беремо всі у свої професійні руки. Ви не втратите контроль над вантажем, де б вони не були.

Для кожної категорії товару ми обираємо транспортний засіб, який забезпечує відповідні умови для перевезення. Для кожної продукції передбачені свої правила та особливості транспортування. Незалежно від відстані європейської країни, вантаж буде доставлений своєчасно в цілості та безпеці.

Міжнародні перевезення вантажів з Європи та інших країн

Доставка товарів з інших країн України також популярна послуга. Більш того, вона більш затребувана у порівнянні з відправками продукції зарубіжних країн. Наприклад, сума експорту товарів за 9 місяців 2021 року становила 48383,0 млн. дол. США. Сума імпорту товарів за такий самий період – 50348,7 млн. дол. США.

Найбільш імпортовані в Україну товари:

Також імпортуються харчові продукти, напої, сигарети. Серед значних імпортерів України: Польща, Італія, Туреччина, Китай, Німеччина, Індія, Білорусь, США, Єгипет, Угорщина, Іспанія. Нідерланди.

Налагоджені логістичні ланцюжки дають нашій компанії можливість доставляти вантаж із країн ближнього та далекого зарубіжжя.Транспортування здійснюють водії з досвідом міжнародних вантажоперевезень та повним пакетом необхідних документів. Залежно від категорії товару, що імпортується, ми підбираємо відповідний транспортний засіб.

Чи вигідно фірмам мати власний автопарк для міжнародних вантажних перевезень

Згідно з нашими спостереженнями, більшість підприємств і компаній вважають за краще замовляти вантажоперевезення в транспортних компаніях на підставі укладених договорів про співпрацю. Внаслідок такого рішення підприємство уникає багатьох клопотів:

Це лише основні фактори, що виникають при питанні про власний автопарк виробничих компаній. При аналізі витрат та інших нюансів багато фірм приходять до висновку, що вигідніше співпрацювати з логістичними компаніями, які вже мають всі необхідні умови для внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень.

Укладати контракт слід з логістичними компаніями, які позитивно себе зарекомендували серед клієнтів, мають усі необхідні ресурси та дозвільну документацію для перевезення вантажу вашої категорії.

При співпраці з логістичними компаніями для виконання міжнародних вантажних перевезень очікують такі переваги:

Налагодити міжнародні перевезення можуть практично будь-які компанії. Але клопіт і фінансовий бік питання роблять цей захід невигідним. Навіть великі підприємства надають перевагу послугам транспортних компаній.

Доступне міжнародне перевезення вантажів спеціалістами логістичної компанії «Ваш перевізник»

Наші ресурси, налагоджені логістичні ланцюжки та досвідчені співробітники дають можливість надавати послуги на професійному рівні за прийнятними цінами. Ми не завищуємо вартість послуг та пропонуємо клієнтам прозорі умови співпраці.

Пропонуємо переглянути перелік послуг, які ми надаємо.

Рефрижераторні перевезення

Є категорія товарів, яким потрібний особливий температурний режим під час транспортування. Для їхнього перевезення використовуються рефрижератори. Це транспортні засоби із закритим кузовом з термоізолюючими стінками, дверцятами, підлогою та стелею. Температура регулюється за допомогою холодильно-опалювальних установок, рівень вологості – вентиляційною системою.

Рефрижератори не тільки створюють відповідну температуру та рівень вологості, але й склад повітря, необхідний для перевезення певної категорії товарів.

Наш рефрижераторний автопарк має прогресивне європейське обладнання.Температуру можна встановити та підтримувати з точністю до 2-х градусів. Температурний діапазон рефрижераторів – 20 – +25 градусів. Також у нас є можливість доставляти вантаж у рефрижераторах при температурі до – 40⁰С під час укладання довгострокового контракту. Вантажопідйомність автомобілів 5 – 22 тонни.

Холодильно-опалювальні установки можуть бути:

Всередині кузова може бути монотемпературний або мультитемпературний режим. У першому варіанті підтримується однакова температура у всьому кузові.

У другому – є поділ на відсіки, у кожному з яких можна встановити свій температурний режим. Це слушний варіант, коли потрібно доставити кілька категорій товарів.

Вантаж, який рекомендується перевозити рефрижераторами:

Зверніть увагу, що рефрижератори не заморожують продукцію. Їх функція – підтримувати вантаж у тому стані, який був під час навантаження в автомобіль.

Забезпечення правильного режиму під час перевезення вантажу мінімізує ризик, що він зіпсується. Рекомендуємо не заощаджувати на рефрижераторі. Звичайно, замовлення звичайного вантажного автомобіля коштує дешевше, проте можливі наслідки не варті заощадження. Якщо продукти під час доставки зіпсуються, постраждає здоров’я покупців, репутація постачальника та продавця.

У компанії «Ваш перевізник» ви можете замовити рефрижератор, відповідний обсягу та категорії товару, що перевозиться.

Доставка небезпечних вантажів

Ліцензія, підготовлені спеціалісти та ресурси дають можливість перевозити небезпечні вантажі ADR, за винятком прекурсорів та боєприпасів. До категорії ADR відносяться нафтопродукти, газ, пероксиди, а також такі речовини: радіоактивні, токсичні, біологічні, окисляючі. Небезпечному вантажу присвоєно класи. Для кожного з них встановлено норми та правила звернення, а також розпорядження у випадку НС.

Вантаж вважається небезпечним, якщо внаслідок порушень правил звернення можуть виникнути такі наслідки:

Для транспортування небезпечного вантажу ми використовуємо автомобілі, оснащені маркуванням відповідно до вантажу, що перевозиться. Транспортування виконують водії, які пройшли підготовку та отримали сертифікат ДОПНВ.

Ми дотримуємося правил поводження з небезпечним вантажем на всіх етапах: навантаження, транспортування, вивантаження. Водії мають письмову інструкцію у разі надзвичайних ситуацій.

Правила та вимоги перевезення регулюються Законом України «Про перевезення небезпечних вантажів» міжнародними договорами, які були ратифіковані в Україні. У Постанові КМУ від 01.06.2002 № 733 викладено порядок дій у разі виникнення негативних наслідків під час транспортування небезпечного вантажу. Транспортування небезпечних вантажів також регулюється Угодою «European Agreement on Transport of Dangerous Goods on Road» про міжнародне перевезення небезпечних вантажів. Угода була ініційована ООН.

Товари ADR перевозяться у спеціально обладнаних транспортних засобах, які отримали свідоцтво для транспортування, що мають маркування відповідно до типу вантажу та відповідають нормам безпеки, екології та охорони праці. Відповідності перевіряють Міністерство внутрішніх справ України.

Для товарів ADR важливо дотримуватися заходів безпеки, щоб уникнути перерахованих вище негативних наслідків. У нашій логістичній компанії є можливості та повний пакет дозвільних документів для транспортування небезпечного вантажу Україною, а також до інших країн. Для кожного замовника ми розробляємо стратегію вантажоперевезення, яка відповідає категорії товару та побажанням клієнта.

За весь час роботи у нас не виникало інцидентів під час доставки продукції ADR. Наші клієнти залишаються задоволеними сервісом, цінами та умовами співпраці.

Переваги співпраці з компанією «Ваш перевізник»

Нашим клієнтам пропонуються такі переваги:

Щоб замовити послугу в компанії «Ваш перевізник», оформлюйте онлайн заявку в будь-який зручний час, заповнивши форму, або відвідайте наш офіс у Києві. Наші спеціалісти швидко обробляють заявки та розробляють плани вантажоперевезень. Ми готові виконувати замовлення відразу після укладення контракту. Прозорі умови співпраці, вигідні ціни та сумлінний сервіс гарантовані кожному клієнту. Чекаємо на ваші заявки та вже підготували найкращі пропозиції. З нами ваш вантаж буде у надійних руках.

Які вантажі можна доставити за кордон за допомогою компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

  • 55 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯСипучі вантажі
  • 56 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯНаливні вантажі
  • 57 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯШвидкопсувні вантажі
  • 58 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯЗбірні грузи
  • 59 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯНегабаритні вантажі
  • 60 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯНебезпечні вантажі

Чому варто вибрати міжнародні перевезення вантажів з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

63 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Ми надаємо обов’язкове страхування всіх вантажів, які перевозимо – таким чином ми даємо вам повну впевненість і захист ваших вантажів. Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує всім клієнтам повне збереження і найкращу доставку вантажу.
64 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Всі наші водії мають повний пакет документів, завірених міжнародним стандартом, що засвідчують кваліфікацію, а також всі необхідні медичні довідки й санітарні книжки. Крім того, водії компанії – це відмінні професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід.
65 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Наш транспорт сертифікований і рекомендований для надання логістичних послуг міжнародного рівня. Всі автомобілі компанії оснащені новітнім європейським обладнанням, завдяки чому поломки й затримки під час доставки виключені.
66 - МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм не просто забезпечить вас транспортом і водієм, який довезе ваш вантаж. Наші фахівці розроблять для вас кращу логістичну стратегію для доставки вантажу, враховуючи всі тонкощі його специфіки.

Більше не потрібно морочитися над тим, як продумати маршрут, вирішити всі митні клопоти й забезпечити повний контроль важливого вантажу, який необхідно доставити за кордон. Відтепер всі перераховані вище і багато інших проблем за Вас вирішить логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми подбаємо про те, щоб відправлений з України або будь-якої іншої країни вантаж дійшов до місця призначення в абсолютній безпеці та без затримок.

Зробіть ставку на якість – обирайте міжнародні перевезення у ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Часті питання про міжнародні вантажні перевезення

1️⃣ Чи займаєтесь ви міжнародними перевезеннями?

Так, компанія ТОВ «Ваш Перевізник» досить часто виконує замовлення щодо організації міжнародних перевезень. Зверніть увагу, що ми надаємо відповідний транспорт, послуги водія та вантажника. Як показує практика, перевезення, оформлене під ключ, проходить для замовника швидше та легше.

1️⃣ Чи є різниця в документації під час міжнародних та міжміських перевезень?

Зібрати документи для міжнародних перевезень дуже складно. Вам знадобиться на це багато часу та сил. Міжміські транспортування організувати легше.

Дуже часто для цього не потрібно ніяких паперів, крім договору про послуги та накладної на товар. Саме тому доставку з одного міста до іншого виконує більше компаній, ніж перевезення з однієї країни до іншої. Для реалізації других навіть самим компаніям потрібні спеціальні дозволи.

1️⃣ Які є правила перевезення вантажу між країнами?

Перевезення вантажу через кордон можливе лише за наявності накладної CMR. Це спеціальна конвенція щодо договору у сфері міжнародних автомобільних перевезень вантажів, що діє на території України, Європи, Балтії та більшості країн СНД. CMR є тим документом, що підтверджує тристоронній договір перевезення, і вказує на обов’язки відправника, одержувача і перевізника. У цій накладній вказується вся відповідна інформація про товар: хто перевізник, що за вантаж, яка кількість, точка відправлення та прибуття, коли прибув на митницю, які супровідні документи має та ін. позначки. Під час пересування авто через кордони в документі будуть додаватися печатки та позначки. Для перевезення небезпечних вантажів повинна бути ліцензія АДР, для пересування по території Європи — страхування Зелена карта. Експедитор, який супроводжує вантаж, повинен мати страховку відповідальності.

1️⃣ Які терміни доставки вантажу з Європи?

Коли розраховують терміни доставки вантажу, беруть до уваги як відстань і швидкість пересування вантажного автомобіля. Існує кілька складових, які беруть до уваги, визначаючи терміни доставки:

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: