МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З КОМАНДОЮ
ПРОФЕСІОНАЛІВ – ЦЕ АБСОЛЮТНА
НАДІЙНІСТЬ ДОСТАВКИ!

Доставка різноманітних вантажів в країни ближнього і далекого зарубіжжя вже давно стали звичною справою. Сьогодні, багато логістичних компаній надають послугу доставки вантажів різного розміру за кордон. Саме доставка вантажів за кордон є основним елементом товарообігу торгових компаній, а також ця послуга дозволяє в найкоротші терміни доставляти вантажі приватних осіб за кордон. Завдяки налагодженню логістичних ланцюжків і роботі професіоналів міжнародні перевезення вантажів здійснюються спеціалізованими компаніями набагато швидше, ніж «своїм ходом». Більше того, використання послуг компанії дозволяє клієнту позбутися всіх клопотів і дозволити вирішення всіх організаційних моментів логістичній компанії.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм вже більше 10 років займається перевезеннями різного роду, однак міжнародна доставка – це один з профільних напрямків роботи компанії. Саме завдяки багаторічному досвіду наша компанія займає одну з лідируючих позицій у сфері логістики в Україні. На сьогоднішній день, кожне друге замовлення компанії – це великі міжнародні перевезення, які ми здійснюємо в найкоротші терміни і на вищому рівні.

Які вантажі можна доставити за кордон
за допомогою компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

  • Сипучі вантажі

  • Наливні вантажі

  • Швидкопсувні вантажі

  • Збірні грузи

  • Негабаритні вантажі

  • Небезпечні вантажі

Чому варто вибрати
міжнародні перевезення вантажів
з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

Ми надаємо обов’язкове страхування всіх вантажів, які перевозимо – таким чином ми даємо вам повну впевненість і захист ваших вантажів. Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує всім клієнтам повне збереження і найкращу доставку вантажу.

Всі наші водії мають повний пакет документів, завірених міжнародним стандартом, що засвідчують кваліфікацію, а також всі необхідні медичні довідки і санітарні книжки. Крім того, водії компанії – це відмінні професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід.

Наш транспорт сертифікований і рекомендований для надання логістичних послуг міжнародного рівня. Всі автомобілі компанії оснащені новітнім європейським обладнанням, завдяки чому поломки і затримки під час доставки виключені.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм не просто забезпечить Вас транспортом і водієм, який довезе ваш вантаж. Наші фахівці розроблять для вас кращу логістичну стратегію для доставки вантажу, враховуючи всі тонкощі його специфіки.

Більше не потрібно ламати голову над тим, як продумати маршрут, вирішити всі митні клопоти і забезпечити повний контроль важливого вантажу, який необхідно доставити за кордон. Відтепер всі перераховані вище і багато інших проблем за Вас вирішить логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми подбаємо про те, щоб відправлений з України або будь-якої іншої країни вантаж дійшов до місця призначення в абсолютній безпеці і без затримок.

Зробіть ставку на якість – вибирайте міжнародні перевезення
в ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: