Рефрижераторні перевезення – ВАШЕ НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ, які швидко псуються!

Сьогодні логістичними послугами користуються фізичні та юридичні особи різного виду діяльності, замовляючи перевезення найрізноманітніших вантажів. Природно, що кожен замовник очікує від доставки повного збереження зовнішнього вигляду і функцій товару, який доставляється. Однак, часто навіть найбільш технологічне і акуратне транспортування не може захистити вантаж від перепаду температур, як наслідок – втрата початкового зовнішнього вигляду, часто псування вантажу і його повна непридатність до використання. На щастя, рішення цієї проблеми дуже просте і зручне, і ім’я його – рефрижераторні перевезення.

Цей вид доставки найбільш актуальний для перевезення квітів, продуктів харчування (овочів, фруктів, м’яса), рослин, медикаментів і заморожених напівфабрикатів. Перевезення вищезазначених вантажів вимагає особливо ретельного регулювання температурного режиму, дотримання санітарних норм і використання найсучаснішого обладнання. Саме такий підхід забезпечує своїм клієнтам логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми не просто забезпечимо Вас машиною з рефрижератором і довеземо ваш вантаж, а й розробимо найкращу логістичну стратегію для його доставки, враховуючи всі особливості конкретного вантажу. Навіть заморожене м’ясо або свіжі квіти будуть доставлені з дотриманням температурного режиму, без запізнень і помилок.

35 - Рефрижераторні перевезення

Як здійснюються рефрижераторні перевезення?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним обладнанням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним обладнанням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це обладнання дозволяє варіювати температуру всередині рефрижератора від -20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами обладнані вентиляційною системою та комплексом регуляції рівня вологості, які так необхідні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати рефрижераторні перевезення? з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Рефрижераторні перевезення
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, які швидко псуються і втілюємо їх у життя.
38 - Рефрижераторні перевезення
Машини нашої компанії сертифіковані і рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Рефрижераторні перевезення
Наші водії мають повний пакет документів, включаючи всі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються усіх необхідних санітарних норм, працюючи з вантажем.
40 - Рефрижераторні перевезення
Весь транспорт компанії обладнаний новітніми рефрижераторами і ізотермічними системами, які не дають збоїв і зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Рефрижераторні перевезення
Клієнти компанії можуть відстежити не тільки статус доставки вантажів, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам найкращі рефрижераторні перевезення вантажів, які швидко псуються!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: