filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Рефрижераторні перевезення – ВАШЕ НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ, які швидко псуються!

Сьогодні логістичними послугами користуються фізичні та юридичні особи різного виду діяльності, замовляючи перевезення найрізноманітніших вантажів. Природно, що кожен замовник очікує від доставки повного збереження зовнішнього вигляду і функцій товару, який доставляється. Однак, часто навіть найбільш технологічне і акуратне транспортування не може захистити вантаж від перепаду температур, як наслідок – втрата початкового зовнішнього вигляду, часто псування вантажу і його повна непридатність до використання. На щастя, рішення цієї проблеми дуже просте і зручне, і ім’я його – рефрижераторні перевезення.

Цей вид доставки найбільш актуальний для перевезення квітів, продуктів харчування (овочів, фруктів, м’яса), рослин, медикаментів і заморожених напівфабрикатів. Перевезення вищезазначених вантажів вимагає особливо ретельного регулювання температурного режиму, дотримання санітарних норм і використання найсучаснішого обладнання. Саме такий підхід забезпечує своїм клієнтам логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми не просто забезпечимо Вас машиною з рефрижератором і довеземо ваш вантаж, а й розробимо найкращу логістичну стратегію для його доставки, враховуючи всі особливості конкретного вантажу. Навіть заморожене м’ясо або свіжі квіти будуть доставлені з дотриманням температурного режиму, без запізнень і помилок.

35 - Рефрижераторні перевезення
Одна із затребуваних логістичних послуг – рефрижераторні перевезення. Найчастіше такий сервіс потрібен юридичним особам. Заводи, компанії, точки продажу та підприємства потребують регулярних транспортувань товарів по Україні та в інші країни. Від якості послуги багато в чому залежить стан товару після перевезення. Якщо він відрізнятиметься від норми, з’являться негативні наслідки: споживачі не будуть задоволені якістю товару, погіршиться репутація постачальника та продавця. Тому важливо довіряти вантажоперевезення сумлінним логістичним компаніям з хорошими відгуками клієнтів та відповідним для вашого вантажу автопарком. Компанія «Ваш перевізник» пропонує рефрижераторні перевезення Україною, країнами ближнього та далекого зарубіжжя. Ми з 2006 року спеціалізуємось на логістичних послугах. За весь час роботи заслужили позитивну репутацію та хороші відгуки клієнтів. Ми ніколи не порушуємо зобов’язання і завжди їх успішно виконуємо. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишався задоволеним сервісом, вартістю послуг та професіоналізмом наших співробітників. Вантаж для перевезення страхується, з клієнтами укладаються договори, що гарантують прозорість співпраці. Наші фахівці проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять, допоможуть вибрати підходящий транспорт і маршрут. Якщо товару мало, можна замовити попутне вантажоперевезення продуктів чи іншого вантажу у рефрижераторі. Ціна такої послуги дешевша у порівнянні із замовленням рефрижераторного авто. Суть послуги полягає в тому, щоб забрати ваш вантаж коли автомобіль повертається після виконання основного замовлення. Якщо є попутники, вартість замовлення ділиться на всіх учасників, що є ще вигіднішим для вас. У кожному конкретному випадку ми проконсультуємо та допоможемо вибрати відповідний варіант. Для замовлення послуги заповніть заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними. Також запрошуємо відвідати наш офіс у Києві. Ми завжди раді новим клієнтам і докладаємо максимум зусиль, щоб виправдати очікування та виконати свою роботу бездоганно.

Що таке рефрижераторні перевезення?

Є категорія вантажів, які потрібно перевозити за особливих температурних умов. Для цього використовуються рефрижераторні транспортування. Автомобільний рефрижератор є транспортом із закритим кузовом, обладнаний холодильно-опалювальною установкою, системою вентиляції. Кузов оснащений термоізолюючим покриттям. Перераховані рішення створюють всередині кузова умови, що відповідають категорії товару, що перевозиться. Потрібна температура підтримуватиметься протягом усієї поїздки, незалежно від відстані – по Україні, під час міжнародних перевезень. Має важливе значення правильне навантаження товару, поєднання, розподіл та фіксація його в кузові. Не всі продукти поєднуються між собою. Наприклад, риба не комбінується з іншими видами продуктів.

Рефрижератори: особливості та характеристики

Температурний діапазон холодильно-опалювальних установок, як правило, становить -20 – +25 °С. Також є моделі рефрижераторів, що створюють температуру до -40°С. Точність температурного режиму сучасних ХОУ до 2 градусів. Зверніть увагу, що холодильно-опалювальні установки не заморожують продукцію, а підтримують її стан при завантаженні в кузов. Рефрижераторами можуть бути фургони, вантажівки з вантажопідйомністю 5 – 22 тонни. Також холодильно-опалювальними установками оснащуються великовантажні транспортні засоби із тягачами та напівпричепами для вантажу понад 27 тонн. ХОУ може бути автономною, накопичувальною (від розетки 380 В), працювати від мережі. Кузов рефрижератора буває монотемпературним та мультитемпературним. У першому варіанті усередині кузова встановлюється однаковий температурний режим. У другому – різний. Наприклад, кузов ділиться на три секції, для кожної встановлюється температура для вантажу. За ступенем завантаження транспортні засоби рефрижератори поділяються на наступні категорії: Класи: Для кожної групи товару передбачено свій температурний режим.

Які товари перевозяться у рефрижераторах

Рефрижераторні перевезення потрібні для наступних товарів: Також певні температурні умови потрібні для медичних препаратів і деяких небезпечних вантажів. У разі недотримання потрібного температурного режиму підвищується ризик, що характеристики вантажу погіршаться.

Вплив температурного режиму на харчові продукти

Нашкодити стану продукції може і тепло, і холод. Під тривалою дією тепла в харчових продуктах відбуваються негативні хімічні реакції, починається процес гниття, виділяється неприємний запах. Ризик отруєння після споживання збільшується. Переохолодження продуктів також несприятливо позначається на їх стані. Через вплив температури нижче за допустимий рівень на продуктах виникають пошкодження. Перемерзлі ділянки втрачають смакові характеристики та нормальний зовнішній вигляд.

Міжнародні рефрижераторні перевезення

Один із наших пріоритетних напрямків – міжнародні перевезення. Для доставки вантажу до інших країн у нас налагоджені маршрути, є дозвільна документація та відповідність міжнародним вимогам вантажоперевезень.Європейські холодильно-опалювальні установки вчасно обслуговуються та характеризуються стабільною роботою. Згідно з міжнародними правилами, автомобільні рефрижератори повинні своєчасно проходити санітарну обробку та техогляд перед поїздкою. Після перерахованих заходів водій отримує відповідну документацію: санітарний паспорт та документ, що підтверджує пройдений техогляд. Дотримання заходів безпеки та санітарних норм, що діють у державах, територією яких переміщується ТЗ, є обов’язковою умовою для міжнародних перевезень вантажу в рефрижераторах.

Як перевозити фрукти та овочі, що швидко псуються

Головна умова для міжнародного перевезення фруктів і овочів, що швидко псуються, – транспортування в рефрижераторах. Устаткування має працювати в режимі охолодження та обігріву. Основні етапи підготовки: Склад повітря при перевезенні продуктів також має значення. Рекомендовані значення для перевезення овочів і фруктів, що швидко псуються: 3% вуглекислого газу і 3% кисню. Якщо вуглекислий газ стає понад 10%, а кисню менш як 1%, підвищується ризик, що продукти зіпсуються. Довірити міжнародне перевезення вантажу в рефрижераторі надійніше транспортній компанії, яка позитивно зарекомендувала себе серед клієнтів і має досвід доставки вантажу за кордон. Для замовника послуги менше клопоту та ризиків. Не потрібно самостійно шукати автомобіль, підбирати потрібний маршрут, хвилюватися за вантаж під час перевезення. «Ваш перевізник» бере на себе організаційний клопіт і мінімізує ризики для вас. Вам достатньо розповісти про свої побажання, укласти договір, а далі ми беремо всі у свої вмілі руки. Наші співробітники поводяться з будь-яким вантажем, як зі своїм – дбайливо та правильно. На якому етапі не був би ваш вантаж, ви можете бути впевнені в його збереженні та коректному температурному режимі.

Переваги співпраці з компанією «Ваш перевізник»

Нашим клієнтам пропонуються такі переваги: Щоб замовити послугу, зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними або залиште заявку на сайті у будь-який зручний час. Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб кожен клієнт був задоволений співпрацею з нами.

Як здійснюються рефрижераторні перевезення?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним обладнанням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним обладнанням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це обладнання дозволяє варіювати температуру всередині рефрижератора від -20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами обладнані вентиляційною системою та комплексом регуляції рівня вологості, які так необхідні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати рефрижераторні перевезення? з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Рефрижераторні перевезення
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, які швидко псуються і втілюємо їх у життя.
38 - Рефрижераторні перевезення
Машини нашої компанії сертифіковані і рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Рефрижераторні перевезення
Наші водії мають повний пакет документів, включаючи всі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються усіх необхідних санітарних норм, працюючи з вантажем.
40 - Рефрижераторні перевезення
Весь транспорт компанії обладнаний новітніми рефрижераторами і ізотермічними системами, які не дають збоїв і зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Рефрижераторні перевезення
Клієнти компанії можуть відстежити не тільки статус доставки вантажів, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам найкращі рефрижераторні перевезення вантажів, які швидко псуються!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: