filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

ЗНАЙОМТЕСЯ: “Ваш перевізник”

Наше кредо: “Надійність – важливіше прибутку, слово – важливіше договору, взаємоповага і взаємовигідна співпраця – як аксіома.”.

Наша компанія розпочала свою діяльність у 2006 році. У цей період засновником було ухвалено рішення заснувати фірму у сфері вантажоперевезень. Стартовий капітал становив 5000 $, з яких 2000 $ були готівкою, а 3000 $ – позикові. З першого погляду може здатися, що такої суми замало успішного старту бізнесу. Проте засновник «Ваш перевізник» Вадим Поздняков вірив у себе, у свої сили, любив свою справу і робить це й досі. В результаті наполегливої праці та бажання розвиватися, станом на 2021 рік компанія включає понад 70 автомобілів для перевезення вантажу, 55 з них – це рефрижераторний парк. Також до автопарку входить будівельна техніка, транспорт для технічної підтримки. Вадим Поздняков виконував роботу вантажника, водія, бухгалтера, механіка та досі поєднує кілька видів обов’язків. Саме так робиться бізнес із нуля з невеликим початковим капіталом. За весь час своєї роботи компанія стикалася з різними труднощами: девальвація гривні, кризові часи для економіки, війна, окупація українських територій, а значить обмеження для логістики. Але віра в успіх та свої сили підживлювала бажання розвиватися та рухатися вперед, щоб надавати кваліфіковану допомогу клієнтам. Ми – не просто компанія, а система цінностей та сумлінності. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб кожен клієнт був задоволений сервісом, цінами та загалом результатом нашої роботи. Один з наших принципів – ніколи не порушувати зобов’язання, які ми успішно виконуємо. Новий етап нашого розвитку – 10 мільйонів гривень кредиту без застави, який відкрив нам один із провідних українських банків на наш 15-річний ювілей. Ця подія ще раз підкреслює нашу порядність, надійність та позитивну репутацію. Як засновник компанії, хочу висловити подяку команді за колосальну роботу, яку ви робите щодня, за старанність та ентузіазм.

Наші переваги

За весь час своєї діяльності ми заслужили на позитивну репутацію та хороші відгуки задоволених клієнтів. Пропонуємо ознайомитись із перевагами компанії «Ваш перевізник», за які нас цінують клієнти.

1. Великий автопарк рефрижераторів

Автопарк включає обслужені та справні рефрижератори для перевезення заморожених або охолоджених товарів при температурних режимах -22 – +25С. Вантажопідйомність транспортних засобів 3 – 22 тонни.

2. Команда професіоналів

У нас працюють компетентні фахівці, які добре знають та сумлінно виконують свої завдання. Деякі співробітники працюють у компанії понад 8 років, мають досвід перевезення різних видів вантажу, зокрема медикаментів та продуктів харчування. Логісти проконсультують вас з усіх питань, що цікавлять, допоможуть підібрати оптимально підходящий автомобіль, маршрут, порахують фрахти. Доставка виконується своєчасно у заздалегідь обумовлений термін. Вантаж доставляється в цілості та безпеці. Вам достатньо розповісти нам про свої побажання, а далі ми все беремо у свої вмілі руки.

3. Контроль температури

Деякі автомобілі для перевезень оснащені датчиками та логерами для температурного контролю під час транспортування вантажу, що передбачає особливий температурний режим.

4. Внутрішні та міжнародні перевезення

Ми маємо ліцензію на міжнародні перевезення. Ми здійснюємо транспортування вантажу Україною, а також з інших країн. Оптимальні умови для вантажу та його доставка за пунктами прибуття в Україну буде забезпечено.

5. Перевезення небезпечних вантажів ADR

Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів дозволяє перевозити вантажі відповідної категорії, за винятком прекурсорів та боєприпасів. Послугу необхідно замовляти за 4 тижні, за умови підписання довгострокового контракту.

6. Перевезення та продаж світлих нафтопродуктів

Ресурси автопарку дозволяють транспортувати світлі наливні продукти по 6 секцій 30 кубів.

7. Власна база технічного обслуговування

Завдяки власній ремонтній базі ми підтримуємо рухомий склад у справному стані: своєчасно проводимо техобслуговування, запобігаємо ризику виникнення несправностей та професійно усуваємо їх у разі появи.

8. Наявність дозвільної документації

“Ваш перевізник” має всю необхідну дозвільну документацію для своєї діяльності: права відповідної категорії, санітарні паспорти, медичні книжки. Податкові накладні своєчасно реєструються, регулярно проводиться санітарна обробка.

9. Відстрочка платежів

Постійним та корпоративним клієнтам у разі потреби пропонується відстрочка платежів. Ми враховуємо ваші обставини та йдемо назустріч.

Особливості перевезення рефрижераторних вантажів у компанії «Ваш перевізник»

Пропонуємо ознайомитися з інформацією про особливості та відмінності перевезень вантажу в рефрижераторах. Для перевезення товарів, що передбачають певні температурні умови, потрібні спеціалізовані автомобілі з холодильно-опалювальною установкою (ХОУ). Кузов має бути закритого типу з певними показниками теплопровідності. ХОУ є обладнанням для підтримки температури і стану вантажу при завантаженні в кузов і протягом його доставки до пункту призначення. Це один із важливих критеріїв для збереження його характеристик. Зверніть увагу, рефрижератори не заморожують продукцію, лише підтримують потрібний температурний режим охолоджених чи заморожених продуктів. До вантажів, що вимагають особливий температурний режим, належать такі продукти харчування:
 • овочі та фрукти;
 • молочні продукти, у тому числі сир;
 • м’ясо та риба;
 • інші продукти харчування, які потребують особливих температурних умов.
Крім того, у літній період у рефрижераторах рекомендується перевозити деревне вугілля, серветки, підгузки. «Ваш перевізник» готовий стати надійним партнером для перевезення вантажів у будь-яку пору року. Холодильно-опалювальна установка, як охолоджує, так і підігріває автомобільний кузов для підтримки потрібної температури товару при завантаженні. Важливими критеріями при виборі рефрижераторів є їхня вантажопідйомність, місткість палет, можливість підтримувати певну температуру, наявність сертифікатів FRC, FRB та FRA. Рефрижератори бувають невеликих розмірів, як VW Caddy, фургони, а також вантажівки з тягачом і напівпричепом для вантажу понад 27 тонн. Рефрижератори також відрізняються в залежності від особливостей ХОУ:
 • автономні;
 • працюючі від двигуна авто;
 • накопичувальні від розетки 380 Ст.
Особливості кузова:
 • мультитемпературні;
 • монотемпературні.
Залежно від можливості підтримувати ту чи іншу температуру:
 • низькотемпературні;
 • нулівки;
 • мультитемпературні (наявність двох випарників)
 • глибокої заморозки (морозиво).
Для ефективної роботи холодильно-опалювальної установки потрібне регулярне технічне обслуговування, оскільки дефекти дорожнього покриття (удари та вібрації) підвищують ризик виникнення несправностей. Через вібрації та удари газ фреон може вийти із системи та порушити працездатність обладнання. Потрапляння авто в ями також погано впливає на плати та датчики. Щоб мінімізувати ризики поломок, ми обслуговуємо ХОУ у ТОВ Новий Сервіс. Фахівці доводять обладнання до ідеального стану. У нашому автопарку є авто з перерахованими характеристиками, за винятком спеціалізованих морозивок. Однак під час підписання довгострокових контрактів ми доповнимо автопарк необхідним транспортом для перевезення товарів за температури до -40 градусів. Доцільність замовлення рефрижераторів полягає у можливості зберегти стан та характеристики товару, що вимагає особливих температурних умов транспортування. Рекомендуємо не економити на замовленні авто з холодильно-опалювальною установкою, розраховуючи на невелику відстань та погоду на вулиці. В іншому випадку є ймовірність, що товар зіпсується, а це ризик для здоров’я людей та репутації продавця. «Ваш перевізник» завжди радий допомогти вам перевезти вантаж вчасно, в цілості та безпеці. Гарантуємо прийнятні ціни та сумлінний сервіс.
Київ, 2019 рік, парк компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм становить 50 автомобілів з рефрижераторами. Основне завдання: забезпечення наших клієнтів повним циклом логістичних послуг. Хто ми?: Один з найбільших регіональних рефрижераторних перевізників Київської області.

Послуги

Перевезення температурних вантажів, послуги складів, перевезення ADR-вантажів, пошук необхідного транспорту для виконання будь-яких завдань з перевезення вантажів наших клієнтів з повною відповідальністю за результат.

Чому обирають нас?

Ми будуємо роботу з кожним клієнтом на довгострокову перспективу співпраці, постійно супроводжуючи клієнта, а також:

7 - ПРО КОМПАНІЮ
Працюємо без вихідних
8 - ПРО КОМПАНІЮ
Працюємо за договором і з ПДВ
9 - ПРО КОМПАНІЮ
Тримаємо слово і температуру
10 - ПРО КОМПАНІЮ
Ваш вантаж застрахований
125986148956 - ПРО КОМПАНІЮ
Відстрочка платежу корпоративним клієнтам

Замовити розрахунок маршруту

Ми зв’яжемося з вами протягом 10 хвилин

Кредо: надійність – важливіше прибутку, слово – важливіше договору, взаємоповага і взаємовигідна співпраця – як аксіома.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: