ЗНАЙОМТЕСЯ: “Ваш перевізник”

Наше кредо: “Надійність – важливіше прибутку, слово – важливіше договору, взаємоповага і взаємовигідна співпраця – як аксіома.”.

Наша історія

Київ, 2006 рік, юний парубок, відчувши брак банальних Газелей для вантажоперевезення свого невеликого вантажу по Києву, приймає рішення відкласти гроші на Газель і зайнятися бізнесом доставки різних вантажів. Проаналізувавши ринок, було прийнято рішення оформити ліцензію на вантажні перевезення, що дало конкурентну перевагу серед інших учасників ринку. Основним завданням було забезпечити надійність, а також запуск великого обсягу реклами для повного завантаження роботою. За кілька перших років було багато проблем, а також кредитів без жодного прострочення, криз, недобросовісних партнерів і всього іншого… Так, у двох словах, почалася історія створення нашої компанії.

Київ, 2019 рік, парк компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм становить 50 автомобілів з рефрижераторами. Основне завдання: забезпечення наших клієнтів повним циклом логістичних послуг. Хто ми?: Один з найбільших регіональних рефрижераторних перевізників Київської області.

Послуги

Перевезення температурних вантажів, послуги складів, перевезення ADR-вантажів, пошук необхідного транспорту для виконання будь-яких завдань з перевезення вантажів наших клієнтів з повною відповідальністю за результат.

Чому обирають нас?

Ми будуємо роботу з кожним клієнтом на довгострокову перспективу співпраці, постійно супроводжуючи клієнта, а також:

7 - ПРО КОМПАНІЮ
Працюємо без вихідних
8 - ПРО КОМПАНІЮ
Працюємо за договором і з ПДВ
9 - ПРО КОМПАНІЮ
Тримаємо слово і температуру
10 - ПРО КОМПАНІЮ
Ваш вантаж застрахований
125986148956 - ПРО КОМПАНІЮ
Відстрочка платежу корпоративним клієнтам

Замовити розрахунок маршруту

Ми зв’яжемося з вами протягом 10 хвилин

Кредо: надійність – важливіше прибутку, слово – важливіше договору, взаємоповага і взаємовигідна співпраця – як аксіома.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: