filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ НА ВИСОКОМУ РІВНІ – ЦЕ ЛЕГКО!

Зберігаємо ваш вантаж: приємні ціни, надійна охорона, велика площа.

ССьогодні безліч приватних осіб і компаній різного роду користуються послугами логістичних компаній для організації зберігання. Ця послуга не просто так має найбільшу популярність серед логістичних запитів, адже більш зручного способу надійно зберігати важливі вантажі просто не існує. Завдяки використанню складських послуг, як великі компанії, так і приватні особи можуть розмістити вантажі необмеженої габаритності на орендований склад з усіма зручностями. При цьому, всі клопоти по утриманню і зберіганню вантажу лягають на плечі логістичної компанії, яка допоможе уникнути незручностей фізичним або юридичним особам. Крім того, цей варіант хороший ще й в тому випадку, коли клієнту необхідно велике приміщення, обладнане спеціально для зберігання конкретного вантажу, оснащене необхідною технікою. Такі приміщення не часто є навіть у найбільших торгових підприємств, не кажучи вже про невеликі компанії регіонального значення. Ось чому сьогодні, надання складських послуг входить в топ логістичних запитів.

ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм вже багато років надає своїм клієнтам найрізноманітніші логістичні послуги, однак послуга відповідального зберігання завжди була нашою сильною стороною. Компанія має в своєму розпорядженні обладнаний склад площею 300 м кв. Більш того, наша компанія готова надати клієнтам складські умови для зберігання найрізноманітніших вантажів а також надасть цілодобовий контроль за складським приміщенням клієнта. У компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм ми не тільки спостерігаємо за складськими приміщеннями самостійно, але і надаємо таку можливість нашим клієнтам. Адже ми знаємо, як це важливо завжди бути впевненим у надійності зберігання своєї власності.

67 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ

Переваги користування складськими послугами в компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм:

68 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ
Наша компанія вже багато років працює в сфері логістики і за цей час ми не тільки заслужили репутацію надійного і досвідченого підприємства, а й виробили власні логістичні стратегії, які допоможуть нам надати будь-які, в тому числі, і складські послуги, на вищому рівні.
69 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ
Наші склади обладнані за останнім словом техніки, завдяки чому ми зможемо задовольнити будь-який запит клієнта, що стосується забезпечення спеціальних умов для зберігання його вантажу.
70 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ
За складськими приміщеннями ведеться цілодобове спостереження і надається професійна фізична охорона.
71 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ
Наші клієнти завжди мають доступ до будь-якої інформації, яка стосується зберігання їх власності, також клієнту цілодобово доступний контроль над складським приміщенням.
72 - СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ
Ми надаємо страховку для всіх вантажів, що надходять на зберігання – так ми гарантуємо вам повну надійність і відповідальне зберігання ваших вантажів.

Сьогодні, для того щоб мати впевненість у безпеці свого вантажу зовсім не обов’язково будувати власний склад і постійно вести спостереження за власністю – досить лише довірити цю справу професіоналам, і наші надійні руки візьмуть на себе всю відповідальність за зберігання вашої власності.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: