filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення морозива

Ваш Перевізник – ваше краще рішення для перевезення морозива!

Улюблені ласощі дитинства, стратегічний літній продукт, біле щастя – усе це про його величність морозиво. Його люблять практично усі, багатомільйонна індустрія й одна з найвимогливіших за суворістю температурних вимог з його транспортування, продукт. Не дотримання температури навіть на декілька градусів може призвести до псування усієї партії товару. Суворе дотримання температурного режиму робить з перевізників мороженого свого роду саперів. Складно переоцінити важливість вибору партнера в послугах з надання перевезення морозива.

Слід розрізняти перевезення морозива з пункту А в пункт Б і розвезення морозива по місту, з великою кількістю точок вивантаження. Процес вивантаження вимагає від замовника також максимально правильних умов приймання вантажу і швидкості вивантаження машини, інакше втрати таких важливих градусів не уникнути. Тому перевезення мороженого перетворюється на командну гру, в якій усі три гравці повинні на відмінно виконувати свої функції, а саме відвантаження, перевізник, приймання. Нам приємно що торгова марка “Геркулес” обрала нас в якості перевізника морозива, нашу компанію, ТОВ Ваш Перевізник.

Нам довіряють лідери ринку ритейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення морозива

Як здійснюються температурні перевезення морозива?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним устаткуванням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним устаткуванням і термо-ізолюючим покриттям стін кузова. Саме це устаткування дозволяє варіювати температуру усередині рефрижератора від – 20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи й комплекси регуляції рівня вологості, які так потрібні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення морозива
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення морозива
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення морозива
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі усі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення морозива
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення морозива
Клієнти компанії можуть відстежити не лише статус вантажів, що доставляються, але і температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог і забезпечить вам кращі рефрижераторні перевезення ніжних і швидкопсувних вантажів!

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: