filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php
Паливо — сировина, яка використовується найчастіше. Кожна галузь економіки певною мірою пов’язана з її використанням. Доставка палива може здійснюватись за допомогою водного транспорту, автомобілів, залізничних колій для забезпечення нормального функціонування всіх сфер життя людини. Однак найпопулярнішим є використання автомобілів для доставки небезпечних вантажів.

Транспортування палива

Автомобільне перевезення палива є найбільш популярним способом, що відрізняється доступністю та ефективністю. Розв’язка доріг і добре налагоджена логістика дозволяють забезпечити оперативну доставку вантажу по всій території України, а також до найближчих країн Європи. При транспортуванні такого виду вантажу дуже важливо використовувати сучасні бензовози та дотримуватися всіх вимог, які створені для безпеки під час перевезення. Паливо належить до небезпечних вантажів, що вимагає підготовки для транспортування.

Послуга з перевезення палива

Перевезення небезпечних вантажів відрізняється від транспортування інших товарів рядом правил, які вимагають особливої ​​підготовки та наявності відповідних дозволів для надання послуги. Перевезення може відбуватися лише за допомогою бензовозів, які допомагають забезпечити безпеку під час подорожі. Звертаючись до компанії-перевізника, важливо обирати сумлінних фахівців. При перевезенні небезпечних вантажів важливо дотримуватися низки правил:
  • оперативність;
  • вибір оптимального маршруту для транспортування вантажу;
  • наявність відповідного транспорту;
  • наявність ліцензій та дозволів на надання послуги.
Транспортування палива допомагає вчасно забезпечити різні сфери бізнесу пальним.

Вибір транспортного засобу для доставки палива

За необхідністю перевезення палива важливо вибрати відповідний транспортний засіб. Слід використовувати автоцистерни, які обладнані всім необхідним перевезення нафтопродуктів. Компанія “Ваш перевізник” для перевезення бензину та іншого палива використовує сучасні бензовози 2020 випуску. Герметична ємність цистерн не пропускає пари небезпечного вантажу.

Правила безпечного перевезення палива

Транспортування пального за допомогою автомобільного транспорту передбачає дотримання низки вимог, що висуваються до горючих речовин. До компаній-перевізників висувається низка вимог:
  • на транспортному засобі має бути табличка, що повідомляє про небезпечний вантаж;
  • наявність дозволу, що дозволяє транспортувати паливо на великі відстані;
  • водій автомобіля повинен мати посвідчення водія з категорією С, а також диплом про проходження курсів роботи з горючими речовинами;
  • під час перевезення обов’язково необхідно мати маршрутний лист, який свідчить про точку початку маршруту та місця призначення перевезення;
  • ємність для палива повинна бути виконана відповідно до всіх необхідних стандартів.
Компанія “Ваш перевізник” здійснює перевезення небезпечного вантажу по всій Україні, а також до сусідніх країн. Наша команда логістів допоможе скласти оптимальний маршрут, за допомогою якого можна буде швидко доставити вантаж у потрібне місце. Головними перевагами компанії є наявність лічильника для зливу, точність тарування секцій та дотримання всіх термінів доставки. Звертаючись до нас, можна бути впевненим, що наші фахівці мають необхідний досвід, усі необхідні документи та зможуть безпечно перевезти товар.

ДОСТАВКА ВІД 500Л ДО 32 КУБ2

Наша компанія займається оптовою торгівлею дизельним паливо Євро 5 (Мозир) і доставкою палива власними бензовозами 2020 року випуску. Точність тарировки секцій і наявність лічильника для зливу, або розливу палива по вашій потреби в кілька ємностей або баків, а також наша надійність, своєчасність доставки і якість дизельного палива євро 5 виробництва Білорусь (Мозир) є нашим основним перевагою перед конкурентами.

Ми можемо відвантажувати такими секціями:

5005 л
5630 л
3843 л
4190 л
5146 л
6497 л
Загальний обсяг цистерн 30 381 л.

Тут представлені фото наших бензовозів

123rwefsd - Доставка палива
879oi7 - Доставка палива
u76ytj - Доставка палива

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: