filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Оренда самоскида (самосвала)

Послуга оренди самоскида дуже популярна в будівництві, доставці вантажів, перевезеннях та навіть вивезенні відходів.

Компанія «Ваш перевізник» може супроводжувати ваш будівельний об’єкт «під ключ» – від початку і до кінця. Ми пропонуємо взяти в оренду самоскид різної модифікації і типу, таким чином допомагаючи вам вирішити всі поставлені завдання.

Наші переваги:
  • наші самоскиди можуть доставляти вантаж вагою від 5 до 40 тон за одну поїздку.
  • ми підберемо для вас максимально зручний самоскид, враховуючи всі особливості заїзду на територію вашого об’єкта.
  • наші самоскиди забезпечать вам вивезення вантажу з центру міста Київ і по всій Київській області.
Взяти в оренду самоскид можна разово або на умовах
постійної співпраці.

Самоскиди нашої компанії надані клієнту в повній комплектації і управляються досвідченими водіями. За необхідності ми зможемо надати вам машину з пропуском в’їзду в центр Києва.

Завдання будь-якої складності будуть виконані нами: доставка будівельних матеріалів, вивіз сміття та іншого в будь-який час доби, з будь-якої адреси незалежно від погоди.

Оренда самоскидів – послуга, яка займає основну частину витрат під час будівельних робіт. Але за допомогою такої спецтехніки ви зможете здійснити майже будь-які види робіт: від перевезення будівельних матеріалів будь-якої консистенції до транспортування важкого вантажу. Не завжди вигідно купувати таку техніку, краще взяти самоскид в оренду, особливо, з огляду на сучасні економічні умови.

3wr3wfe - Оренда самоскида

Автопарк компанії «Ваш перевізник» надає клієнтам великий вибір самоскидів в Києві, взяти в оренду можна спецтехніку будь-якої вантажопідйомності, тому ви зможете здійснювати перевезення будь-яких видів, не залежно від розміру об’єкта. Важлива перевага наших самоскидів: уся спецтехніка дається в оренду тільки в справному стані, попередньо пройшовши техогляд і необхідний ремонт.

Самоскиди, орендовані в компанії «Ваш перевізник» допоможуть працівникам ефективно робити роботу, а керівництву – економно і раціонально витрачати кошти і матеріали.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: