filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Чому вигідно орендувати спецтехніку
в компанії «Ваш перевізник»?

Оренда спецтехніки в компанії «Ваш перевізник» – це комплексне рішення всіх задач на будівництві. Наші клієнти – приватні підприємці, представники малого та середнього бізнесу – можуть чудово заощадити, потрібно просто взяти спецтехніку в оренду саме у нас.

Оперативно орендувати спецтехніку в Києві і по всій Україні недорого можна саме в нашій компанії. Адже ми даємо всі гарантії на виконання навіть найскладніших послуг. Також, якщо у вас трапилася поломка – ми замінимо машину протягом доби.

Яку спецтехніку
ми пропонуємо вам взяти в оренду?
Компанія «Ваш перевізник» надає клієнтам 5 видів спецмашин:
32rwe - Оренда спецтехніки
Кран

Взяти в оренду для будівельних і інших робіт. Ми доставимо машину і надамо монтаж спецтехніки. Гарантуємо високу якість і надійність, технічну підтримку, а також допомогу в підборі машини. У нас найкращі умови для будівельних компаній і приватних фірм в Україні.

234234dc - Оренда спецтехніки
Екскаватор

Легко орендувати в Києві, з доставкою. Пропонуємо оренду екскаватора як вітчизняного так і імпортного виробництва на колісному або гусеничному ходу. Оренду здійснюємо як в Києві так і в Київській області. У нас існує система знижок при довгостроковій оренді екскаватора.

34t32w - Оренда спецтехніки
Трактор

Замовити в оренду подобово або на годину можна в нашій компанії. Ви також можете замовити машину з додатковим навісним обладнанням. Трактор можна орендувати для перевезення, навантаження, розвантаження і монтажних робіт в Києві і Київській області.

3543gee - Оренда спецтехніки
Бульдозер

Швидко орендувати з доставкою в необхідне замовнику місце. Важка спецтехніка від компанії «Ваш перевізник» приїде прямо на ваш об’єкт. Оренда бульдозера дозволить істотно підвищити продуктивність роботи при дорожньому будівництві або роботі в кар’єрі.

23432454 - Оренда спецтехніки
Самоскид (самосвал)

Потрібно взяти в оренду в нашій компанії. Ми пропонуємо самоскиди, які здатні перевозити важкий вантаж і впевнено пересуватися найгіршими дорогами при будь-яких погодних умовах. Оренда самоскида дуже вигідна – адже ви зможете використовувати його в будівництві і різних видах виробництва.

462805 PFO2TB 400 - Оренда спецтехніки
Оренда перевіреної
спецтехніки в Києві

Якщо ви хочете замовити у нас послугу оренди спецтехніки, просто залиште заявку на сайті або ж телефонуйте на будь-який зручний номер, вказаний в шапці сайту. Вам відповість або зателефонує наш оператор, проконсультує з усіх нагальних питань, допоможе підібрати необхідну вам машину, надасть кращий варіант з запропонованої нами техніки. Будь-які консультації ми проводимо безкоштовно. Уточнити питання по оплаті і оформленні замовлення будь-якої послуги оренди спецтехніки в Києві можна також у нашого оператора.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: