filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Перевезення медикаментів

 

Ваш Перевізник – ваше найкраще рішення для транспортування медикаментів!

Людське життя та здоров’я є найвищою цінністю. У сучасному світі складно уявити життя людини без медикаментів. З розвитком науки з’являються нові досконалі препарати, мета яких підтримувати стану здоров’я та лікувати хвороби. Як відомо, будь-які ліки у великих дозах — це отрута, теж стосується медикаментів, які транспортували або зберігали за неправильних умов. При перевезенні ліків смертельно важливо дотримуватися температурних режимів. Адже, на відміну від продуктів, неможливо визначити, що медикаменти зіпсовані. Скажуть про це лише наслідки їхнього прийому.

ТОВ Ваш перевізник з великою відповідальністю підходить до перевезення медикаментів. Маємо багатий досвід у цій сфері, на автомобілях встановлені реєстратори температури, ДЖПС навігатори. При підписанні контракту можемо пройти валідацію та отримати сертифікат на діапазони температур. Готові надати максимально якісно послуги перевезення медикаментів із дотриманням усіх необхідних умов.

Нам довіряють лідери ринку рітейлу Сільпо, Новус, Ашан, АТб та ін.

35 - Перевезення медикаментів

Як здійснюються температурні перевезення медикаментів?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним обладнанням транспорту. Машини компанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним обладнанням та термоізолюючим покриттям стін кузова. Саме це обладнання дозволяє варіювати температуру всередині рефрижератора від -20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи та комплекси регулювання рівня вологості, які так необхідні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Перевезення медикаментів
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Перевезення медикаментів
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Перевезення медикаментів
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі всі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Перевезення медикаментів
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Перевезення медикаментів
Клієнти компанії можуть відстежити не тільки статус вантажів, що доставляють, але й температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог та забезпечить вам найкращі рефрижераторні перевезення ніжних та швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Часті питання про перевезення медикаментів

1️⃣ Які особливості медикаментів як вантажу під час перевезення?

Перевезення медикаментів відноситься до категорії переміщення крихких вантажів. Тому до послуги пред’являється багато вимог, що стосуються повної безпеки пересилання. Мета — доставити лікарські препарати без втрати первинних характеристик із збереженням їх властивостей. Контролюється не тільки стан вакцин, розчинів, але й цілісність упаковки, кількість, якість партії, що відвантажується. Перевезення медичних препаратів вважається успішним, якщо адресат отримає замовлення і не зазнає збитків.

1️⃣ Основні правила перевезення медикаментів

Логістична компанія ТОВ «Ваш Перевізник» взяття він відповідальності за доставку фармацевтичної партії, слідуємо встановленим законодавством вимогам: Перевезення лікарських засобів, що мають сильний запах, допустиме лише за наявності окремої герметичної тари.

1️⃣ Які документи необхідні для перевезення медикаментів

Базовий пакет паперів: Як відбувається митне оформлення за участю логістичної компанії: Намагання провезти через кордон заборонені кошти загрожує повною конфіскацією, штрафами, притягненням до відповідальності. Компанія ТОВ «Ваш Перевізник» доставляє лікарські препарати у складі збірних грузов. За бажанням замовника можливе забезпечення теплового режиму під час доставки.

1️⃣ Чим обладнано транспортний засіб для перевезення лікарських засобів?

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: