filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/page.php

Рефрижераторні перевезення – ваше найкраще рішення для доставки вантажів, що швидко псуються!

Сьогодні логістичними послугами користуються фізичні та юридичні особи різного роду діяльності, замовляючи перевезення різних вантажів. Звичайно, кожен замовник очікує від доставки повного збереження зовнішнього вигляду і функцій товару, що доставляється. Однак, найчастіше навіть найтехнологічніше та акуратне транспортування не може захистити вантаж від перепаду температур, як наслідок – втрата початкового зовнішнього вигляду, часто псування вантажу та його повна непридатність до використання. На щастя, вирішення цієї проблеми дуже просте та зручне, і ім’я йому – рефрижераторні перевезення.

Цей вид доставки виявиться найбільш актуальним для перевезення квітів, продуктів харчування, фруктів, м’яса), рослин, медикаментів та заморожених напівфабрикатів. Перевезення вищезгаданих вантажів потребує особливо ретельного регулювання температурного режиму, дотримання санітарних норм та використання найсучаснішого обладнання. Саме такий підхід забезпечує своїм клієнтам логістична компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм. Ми не просто забезпечимо Вас машиною з рефрижератором та довеземо ваш вантаж, але й розробимо найкращу логістичну стратегію для його доставки з огляду на всі особливості конкретного вантажу. Будь то заморожене м’ясо або свіжі квіти, вони будуть доставлені з повним дотриманням температурного режиму без запізнень та помилок.

35 - Рефрижераторні перевезення

Одна із затребуваних логістичних послуг – рефрижераторні перевезення. Найчастіше такий сервіс потрібний юридичним особам. Заводи, компанії, точки продажу та підприємства потребують регулярних транспортування товару по Україні та інші країни.

> Від якості послуги багато в чому залежить стан товару після перевезення. Якщо воно відрізнятиметься від норми, з’являться негативні наслідки: споживачі не будуть задоволені якістю товару, погіршиться репутація постачальника та продавця. Тому важливо довіряти вантажоперевезення сумлінним логістичним компаніям з хорошими відгуками клієнтів та підходящим для вашого вантажу автопарком. Компанія «Ваш перевізник» пропонує рефрижераторні перевезення по Україні, в країни ближнього та далекого зарубіжжя. Ми з 2006 року спеціалізуємось на логістичних послугах. За весь час роботи заслужили позитивну репутацію та гарні відгуки клієнтів. Ми ніколи не порушуємо зобов’язання та завжди їх успішно виконуємо. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишався задоволеним сервісом, вартістю послуг та професіоналізмом наших співробітників. Вантаж для перевезення страхується, з клієнтами укладаються договори, що гарантують прозорість співробітництва. Наші фахівці проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять, допоможуть вибрати підходящий транспорт і маршрут. Якщо товару мало, можна замовити попутне вантажоперевезення продуктів чи іншого вантажу у рефрижераторі. Ціна такої послуги дешевша порівняно із замовленням рефрижераторного авто. Суть послуги полягає в тому, щоб забрати ваш вантаж коли автомобіль повертається після виконання основного замовлення. Якщо є попутники, вартість замовлення ділиться на всіх учасників, що є ще вигіднішим для вас. У кожному конкретному випадку ми проконсультуємо та допоможемо вибрати відповідний варіант. Для замовлення послуги заповніть заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними. Також запрошуємо відвідати наш офіс у Києві. Ми завжди раді новим клієнтам і прикладаємо максимум зусиль, щоб виправдати очікування та виконати свою роботу бездоганно.

Що таке рефрижераторні перевезення?

Є категорія вантажів, які потрібно перевозити за особливих температурних умов. Для таких цілей використовують рефрижераторні транспортування. Автомобільний рефрижератор є транспорт із закритим кузовом, обладнаний холодильно-опалювальною установкою, системою вентиляції. Кузов оснащений термоізолюючим покриттям. Перераховані рішення створюють всередині кузова умови, що відповідають категорії товару, що перевозиться. Потрібна температура буде підтримуватися протягом усієї поїздки, незалежно від відстані – Україною, під час міжнародних перевезень. Має важливе значення правильне навантаження товару, поєднання, розподіл та фіксація його в кузові. Не всі продукти поєднуються між собою. Наприклад, риба не комбінується з іншими видами продуктів.

Рефрижератори: особливості та характеристики

Температурний діапазон холодильно-опалювальних установок, як правило, становить -20 – +25°С. Також є моделі рефрижераторів, що створюють температуру до -40°С. Точність температурного режиму сучасних ХОУ до 2 градусів. Зверніть увагу, що холодильно-опалювальні установки не заморожують продукцію, а підтримують її стан при завантаженні в кузов. Рефрижераторами може бути фургони, вантажівки з вантажопідйомністю 5 – 22 тонни. Також холодильно-опалювальними установками оснащуються великовантажні транспортні засоби із тягачами та напівпричепами для вантажу понад 27 тонн. ХОУ може бути автономною, накопичувальною (від розетки 380 В), працювати від мережі. Кузов рефрижератора буває монотемпературним та мультитемпературним. У першому варіанті усередині кузова встановлюється однаковий температурний режим. У другому – різний. Наприклад, кузов ділиться втричі секції, кожної встановлюється своя температура для вантажу. За ступенем завантаження рефрижераторні транспортні засоби поділяються на такі категорії: Класи: Для кожної групи товару передбачено свій температурний режим.

Які товари перевозяться у рефрижераторах

Рефрижераторні перевезення потрібні для наступних товарів: Також певні температурні умови потрібні для медичних препаратів і деяких небезпечних вантажів. У разі недотримання потрібного температурного режиму підвищується ризик, що характеристики вантажу погіршаться.

Вплив температурного режиму на продукти харчування

Нашкодити стану продукції може і тепло, і холод. Під тривалою дією тепла в продуктах харчування відбуваються негативні хімічні реакції, починається процес гниття, виділяється неприємний запах. Ризик отруєння після вживання їжу збільшується. Переохолодження товарів також несприятливо позначається з їхньої стані. Через вплив температури нижче за допустимий рівень на продуктах виникають пошкодження. Перемерзлі ділянки втрачають смакові характеристики та нормальний зовнішній вигляд.

Міжнародні рефрижераторні перевезення

Один із наших пріоритетних напрямків – міжнародні перевезення. Для доставки вантажу до інших країн у нас налагоджені маршрути, є дозвільна документація та відповідність міжнародним вимогам вантажоперевезень. Європейські холодильно-опалювальні установки вчасно обслуговуються та характеризуються стабільною роботою. Згідно з міжнародними правилами, автомобільні рефрижератори повинні своєчасно проходити санітарну обробку та техогляд перед поїздкою. Після перерахованих заходів водій отримує відповідну документацію: санітарний паспорт та документ, що підтверджує пройдений техогляд. Дотримання заходів безпеки та санітарних норм, що діють у державах, територією яких переміщується ТЗ, є обов’язковою умовою для міжнародних перевезень вантажу в рефрижераторах.

Як перевозити фрукти та овочі, що швидко псуються

Головна умова для міжнародного перевезення фруктів і овочів, що швидко псуються, – транспортування в рефрижераторах. Обладнання має працювати в режимі охолодження та обігріву. Основні етапи підготовки: Склад повітря під час перевезення продуктів також має значення. Рекомендовані значення для перевезення овочів і фруктів, що швидко псуються: 3% вуглекислого газу і 3% кисню. Якщо вуглекислий газ стає більше 10%, а кисню менше 1%, підвищується ризик, що продукти зіпсуються. Довірити міжнародне перевезення вантажу в рефрижераторі надійної транспортної компанії, яка позитивно зарекомендувала себе серед клієнтів і має досвід доставки вантажу за кордон. Для замовника послуги менше клопоту та ризиків. Не потрібно самостійно шукати автомобіль, підбирати потрібний маршрут, хвилюватися за вантаж під час перевезення. «Ваш перевізник» бере на себе організаційний клопіт і мінімізує ризики для вас. Вам достатньо розповісти про свої побажання, укласти договір, а далі ми беремо всі у свої вмілі руки. Наші співробітники звертаються з будь-яким вантажем, як зі своїм – дбайливо та правильно. На якому етапі не був би ваш вантаж, ви можете бути впевнені в його збереженні та коректному температурному режимі.

Переваги співпраці з компанією «Ваш перевізник»

Нашим клієнтам пропонуються такі переваги: Щоб замовити послугу, зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними або залиште заявку на сайті у будь-який зручний час. Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб кожен клієнт був задоволений співпрацею з нами.

Як здійснюються рефрижераторні перевезення?

Цей тип доставки вантажів відрізняється спеціальним обладнанням транспорту. Машини докомпанії ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм, які перевозять вантажі, що швидко псуються, обладнані холодильними камерами або, так званими рефрижераторами, які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним обладнанням та термоізолюючим покриттям стін кузова. Саме це обладнання дозволяє варіювати температуру всередині рефрижератора від -20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи та комплекси регулювання рівня вологості, які так необхідні для транспортування рослин і квітів, а також багатьох харчових продуктів.

Чому варто вибрати рефрижераторні перевезення з компанією ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм

37 - Рефрижераторні перевезення
Ми не просто доставляємо вантажі, ми розробляємо кращі технологічні рішення для перевезення будь-яких вантажів, що швидко псуються, і втілюємо їх у життя.
38 - Рефрижераторні перевезення
Машини нашої компанії сертифіковані та рекомендовані для рефрижераторних перевезень.
39 - Рефрижераторні перевезення
Наші водії мають повний пакет документів, у тому числі всі медичні довідки. Крім того, всі водії команди ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм дотримуються всіх необхідних санітарних норм працюючи з вантажем.
40 - Рефрижераторні перевезення
Весь транспорт компанії обладнаний найновішими рефрижераторами та ізотермічними системами, які не дають збоїв та зберігають ідеальний температурний режим для доставки ваших вантажів.
41 - Рефрижераторні перевезення
Клієнти компанії можуть відстежити не тільки статус вантажів, що доставляють, а й температурний режим в машині.

Компанія ВАШ ПЕРЕВІЗНИКтм гарантує повне дотримання ваших вимог та забезпечить вам найкращі рефрижераторні перевезення ніжних та швидкопсувних вантажів!

🚚 Компанія:«Ваш перевізник»
⌚ Прорахунок маршруту:миттєвий розрахунок вартості перевезення
📞 Контактні дані:0 800-608-000
🚛 Рефрижераторні перевезення:вантажні перевезення рефрижераторами
🚛 Вантажні перевезення по Україні:перевезення вантажу по Україні будь-якої складності
🚛 Перевезення небезпечних вантажів:перевезення небезпечних ADR вантажів
🚛 Міжнародні вантажні перевезення:міжнародні перевезення з командою професіоналів

Часті питання про рефрижераторні перевезення

1️⃣ Чи є різниця в ціні між перевезенням харчових та нехарчових продуктів?

Різниця є. Справа в тому, що нехарчові продукти можна перевозити будь-яким видом транспорту за стандартною схемою. Організація доставки продуктів харчування набагато складніша. По-перше, потрібний спеціальний рефрижераторний або ізотермічний транспорт для підтримки певної температури. По-друге, потрібна максимальна оперативність, тому що більшість продуктів харчування відноситься до швидкопсувних. По-третє, потрібно ретельне дотримання санітарних норм: фургон для перевезення повинен проходити попередню обробку, а весь персонал, що контактує з вантажем, повинен мати медичні книжки. Логічно припустити, що оскільки організація перевезення продуктів харчування набагато складніша, їх доставка коштує дещо дорожче, ніж транспортування нехарчових продуктів.

1️⃣ Як краще перевозити продукти: у рефрижераторі чи ізотермічному фургоні?

Все залежить від типу продуктів та віддаленості кінцевої точки маршруту. Наприклад, для перевезення заморожених напівфабрикатів у межах міста у зимовий період цілком достатньо ізотермічного фургону. Він чудово ізолює внутрішню температуру від зовнішнього середовища. Якщо ж вам потрібно доставити продукти, що вимагають зберігання при певній температурі, в спекотний період (або на далекі відстані), краще замовити автомобіль, оснащений рефрижераторною установкою. Наші фахівці чудово розуміються на особливостях перевезення подібних вантажів і порекомендують вам оптимальний для ваших цілей транспорт.

1️⃣ Яка вартість перевезення харчових продуктів?

Кожен продукт вимагає спеціальних умов перевезення та температурного режиму, тому розрахувати вартість кожного вантажоперевезення індивідуально можна лише з урахуванням характеристик Вашого вантажу, дальності відстаней та обсягу продукції.

1️⃣ Який автомобіль буде оптимальним для перевезення продуктів на великі відстані?

Для того щоб продукти харчування були доставлені в цілості та безпеці, особливо якщо це стосується далеких відстаней, необхідно дотримуватися ряду вимог, до яких відноситься і вид транспорту. Ідеальним рішенням для перевезення харчових продуктів, що швидко псуються, будуть великовантажні рефрижератори вагою понад 5 тонн.

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: