filename /home/vashp11/public_html/wp-content/themes/pereviznik/single.php

Як правильно перевозити квіти: яких правил слід обов’язково дотримуватися при перевезенні рослин?

40500957 246656992716893 1953572600504385536 n - Як правильно перевозити квіти: яких правил слід обов'язково дотримуватися при перевезенні рослин?

Власникам квіткового бізнесу доводиться досить складно працювати у своїй сфері. Квіти – досить примхливі рослини, до яких необхідний відповідний підхід та дотримання цілого ряду нюансів. Транспортування рослин – відповідальний процес, який потребує спеціального транспорту. Не кожен автомобіль підійде для цієї галузі. Більше того, потрібно продумати надійне впакування, яке допоможе убезпечити суцвіття та стебла від поломки.

Вирішення всіх проблем – надійна логістична компанія, яка допоможе організувати процес перевезення рослин та забезпечить їхню цілісність.

Транспортування квітів має бути продуманим і враховувати всі особливості кожного виду рослини.

Підготовка до переїзду

На момент транспортування квітів потрібно виконати низку дій, які допоможуть підготувати рослини до переїзду. Починати процес слід за 7-10 днів. При можливості квіти варто пересадити в пластикові контейнери, щоб уникнути пошкодження крихких, керамічних варіантів вазонів. Пересадку варто робити за 10 днів, щоб рослини могли адаптуватися до нового місця проживання.

Перед переїздом також рекомендується:

Підготовка рослин до переїзду допоможе уникнути зайвого стресу для них, що дає гарантію нормальної адаптації в нових умовах.

Упаковка рослин та все що потрібно про неї знати

40792581 676512659414534 3781587733395275776 n - Як правильно перевозити квіти: яких правил слід обов'язково дотримуватися при перевезенні рослин?

Важливо заздалегідь продумати варіанти тари для безпечного транспортування кольорів. Рослини не зможуть винести складних умов, що може призвести до хвороб і навіть загибелі. Краще заздалегідь купити або зробити власноруч коробку з відсіками, в яку поміщатимуться квіти.

Особливості транспортування рослин:

За наявності великого горщика фахівці радять витягти квітку і обмотати ґрунт із корінням пакетом. Це дасть змогу спокійно перевезти рослину та не дасть їй загинути.

Транспортування квітів та рослин

41151183 2201500910132980 1871141737028648960 n - Як правильно перевозити квіти: яких правил слід обов'язково дотримуватися при перевезенні рослин?

Перевезення рослин потребує великого досвіду та навичок. Варто продумати всі деталі, щоб уникнути травм у дорозі. Рекомендується звертатися до фахівців, які зможуть організувати безпечне транспортування квітів з урахуванням усіх вимог для їхнього комфорту.

Під час подорожі варто забезпечувати хорошу вентиляцію. Автомобіль повинен їхати із середньою швидкістю, що створить комфортний приплив повітря.

У зимовий період слід дотримуватись комфортної температури для рослин. Для цього можна використовувати грілки, які лягають у коробки із рослинами, забезпечуючи комфортні для них умови.

Що потрібно робити після перевезення

Будь-яке транспортування для квітів – це великий стрес. Важливо відразу створити комфорт рослинам. Для цього потрібно дотримуватися кількох правил:

Квіти – одна з головних прикрас у декорі будь-якого приміщення, за допомогою якого можна додати простору свіжості та яскравості. При переїзді важливо врахувати всі нюанси, щоб створити комфортні умови для транспортування.

Не дотримання температурного режиму: чим загрожує

67599231 141877127027070 4194089014599447599 n - Як правильно перевозити квіти: яких правил слід обов'язково дотримуватися при перевезенні рослин?

Існує кілька основних проблем, які можуть виникнути за неправильної температури під час перевезення квітів:

Важливо наперед продумати всі моменти, які забезпечать комфортний переїзд для рослин. Вологість, температурний режим, полив – це грає велику роль нормальної життєдіяльності рослин. У ситуації, якщо самостійно забезпечити безпечний переїзд квітам немає можливості, краще звернутися до фахівців, які знають всі особливості та нюанси. З їх допомогою транспортування рослин пройде безболісно для квітів та з урахуванням усіх вимог. Після перевезення рослина збереже свій зовнішній вигляд, і довгий період радуватиме своїх господарів.

Наша компанія “Ваш перевізник” допоможе здійснити перевезення на будь-яку відстань. Міжміські перевезення або переїзд до сусіднього району – все це можна зробити швидко та якісно з професіоналами, які мають великий досвід та знають усі нюанси своєї роботи.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

Партнери

Переваги співпраці з нами вже оцінили: